Maybelline One By One Satin Black Maskara

maybelline-onebyone-satin-black-maskara

Merhaba güzel ailem. Uzun zaman sonra yeniden hem tek tek ayıran, hem hacim veren maskara arayışına girmişken bundan bir 3-4 sene öncesinde kullandığım maskaraya tekrar dönüş yaptım. Maskaranın eski versiyonu üzeri yeşil renklerle yazılı olan Maybelline ”One By One” Maskaraydı.
Görselde de gördüğünüz siyah dantel desenli ”One By One Satin Black” olarak değişen tek şey maskaranın yoğunluğu olmuş. Yani bir tık daha ekstra siyah. Neyse artık maskarayı inceleyelim mi beybiler? 🙂

maybelline-onebyone-maskaramaybelline-maskara

Maybelline One By One Satin Black Maskara; deyimi yerindeyse diken gibi, silikon yapıda, eğilip bükülebilen tarzda oldukça kalın diyebileceğim tombiş bir fırça yapısına sahip. Fırçanın tombişliğine bakıp korkmayın.:) Kirpikleri tek tek kavrama konusunda oldukça başarılı. Özellikle uç noktalardaki kısa kirpiklere güzel bir şekilde erişiyor. Maskarayı ilk açtığım sıralarda yapısı biraz ıslaktı. Fakat zamanla kıvamını buldu.

maybelline-onebyone-satinblack-maskara

Bu maskaranın kirpiklerimi tek tek ayırmasını ve kirpiklerimi kaldırmasını çok beğeniyorum. Tek kat uygulandığında günlük kullanım için oldukça uygun olsa da ikinci katta efsane oluyor. Hacim ve uzatma konusunda da oldukça başarılı. Ben yıllar sonra aradığım maskarayı yine eskilere dönerek buldum. 🙂
Bundan sonra hangi maskara alırsam alayım One By One yedeğimde muhakkak kalacak. Maskaranın fiyatı 36,00 TL olması lazım. Sizde indirim zamanlarını bekleyerek çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

1 comment

  1. bu rimel benimde favorim çok seviyorum 🙂

Bir cevap yazın