Maybelline Master Fix Transparan Makyaj Sabitleyici Pudra

Merhaba güzel ailem. Sabitleme pudralarını hayatımdan çıkarmaya karar vermişken baking belasına tutuldum arkadaşlar.☺ Hal böyle olunca elimdeki tüm transparan pudraları yedim, bitirdim.☺ Sonrasında ise güzel bir pudra arayışındayken, okuduğum ve duyduğum övgüler üzerine Maybelline Master Fix Transparan Makyaj Sabitleyici Pudra aldım.

maybelline-master-fix-transparan-makyaj-sabitleyici-pudra

Ben genelde sabitleme pudralarını sadece göz altlarımı sabitlemek için kullanırım. Tüm yüzümde kullanmayı tercih etmem. Belki bazen alın bölgemde… Bundan önce Essence, Nyx ve Wet’n Wild markalarının transparan pudralarını kullandım. Maybelline hakkında da fazlaca övgü duyduğum için Maybelline Master Fix için çok farklı şeyler bekliyordum açıkçası. ☺

maybelline-master-fix-makyaj-sabitleyici-pudra

Sıkıştırılmış bir pudra olmadığı için sürerken yüzüm gözüm toz içinde kalıyor. Ben mi beceremedim acaba yahu? dedim. Fırça yerine bir de süngerle denedim. Süngerle uyguladığım zaman bir tık daha iyi sonuç aldım. Sabitlemesini falan gayet beğendim ama bana kalırsa Essence yada Nyx’ten pek bir abartılacak yanı yok bu pudranın. Bildiğimiz sabitleyici normal pudralardan. Memnun kaldım ama bitirince tekrar alacağımı sanmıyorum.

maybelline-master-fix-pudra

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın