Maybelline Lash Sensational Maskara

Merhaba herkese. Maybelline Lash Sensational serisinden İntense Black ve Waterproof olandan sonra birde ilk çıkan Normal Lash‘ı denemek istedim. Daha önceki blog yazılarımda maskaranın kirpiklerimde duruşunu fotoğrafladığım için bu yazımda ona zahmet edemedim açıkçası.☺ İnstense Black hakkında inceleme yazımı okumak isterseniz TIK TIK…

maybelline-lash-sensational-maskara

Bu maskaraları seviyor olmamdaki en temel neden; kesinlikle fırçası diyebilirim. Silikon fırçalarla çok iyi anlaştığım için yapısı itibariyle eğik ve tüm kirpikleri kavrayan bir fırça olduğu için çok iyi anlaşıyoruz. Fakat ben ne waterproof olanından ne de bundan pek memnun kalamadım.?

maybelline-lash-sensationalmaskara

Suya Dayanıklı Lash Sensational’ı tatile gitmeden önce, denizde, havuzda vs kullanmak için almıştım. Evet denizde, havuzda vs çıkmıyor. Tamam da normal makyaj temizleme sularıyla da, çift fazlılarla da, makyaj temizleme sütleriyle de çıkmıyor bu. Maskarayı çıkarayım derken gözümü çıkaracağım neredeyse. O yüzden en fazla 3 kullanımımdan sonra onu kullanmayı bıraktım.

maybelline-maskara

Bu maskaranın ise yapısı çok ıslak. Tamam kirpiklerimi falan güzel uzatıyor. Fakat İntense Black gibi yapısı yoğun değil. Ve onunla aldığım hacimi bu maskarada maalesef alamıyorum. Şuan bitirmeye çalışıyorum bitince tekrar İntense Black alacağım. Kısacası Lash Sensational’lar içerisinde benim favorim İntense Black. Peki sizin favoriniz hangisi?

maybelline-lashsensational-maskara-kullananlar

Umarım yazımı keyifle okumuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın