Maybelline Lash Sensational İntense Black Maskara

maybelline-lash-sensational-maskara-intense-black

Merhaba güzel ailem. Her 10 kişiden neredeyse 8’inin denediği ama nedense benim bir türlü denemeye fırsat bulamadığım Maybelline Lash Sensational İntense Black Masakara‘dan bahsedeceğim bugün. Çok rağbet gören ürünlerden nedense bir anda soğuyorum. 🙂
Ama son zamanlarda bu maskara hakkında o kadar çok tavsiye alıp, o kadar çok görsel gördüm ki sonunda bende aldım. Lash Sensational maskaranın normal ve İntense Black olarak 2 çeşiti var. İntense Black’in diğerinden tek farkı siyahlığının biraz daha yoğun olması.

maybelline-lash-sensational-intense-black-maskaramaybelline-maskara

Maskara silikon yapıda eğimli bir fırçaya sahip. Ben maskaralarımda genel olarak kıl fırçalara nazaran silikon yapıdaki fırçaları kullanmayı daha çok seviyorum. Bu konuda fırçasıyla iyi anlaştık diyebilirim. İlk açıldığı sıralarda ıslak bir yapıdaydı. Fakat zamanla yapısı biraz daha yoğunlaşıyor.  En sevdiğim özelliklerinden biri kirpiklerimi en uç noktalara kadar kavraması.

maybelline-lash-sensational-maskaramaybelline-lash-sensational-maskara-oncesi-sonrasi

Görselde maskaranın tek kat ve iki kat uygulanmış halini görüyorsunuz. Kirpiklerimi uzatmasını sevdim. Kirpikleri kaldırıp hacim katması da güzel.  Ben maskara alırken hacim veren maskaraları  daha çok  tercih ediyorum. Bu maskarada hem uzatma, hem hacim her iki özellikte var.
Kaç kat sürersem süreyim topaklanma yapmıyor. Ve kirpiklerimi yapıştırmıyor. Waterproof olmamasına rağmen makyajlarımı çıkarırken zor çıkıyor. Fakat ben onun da kolay yöntemini bulduğumdan benim için sıkıntı değil. Fiyatı 34,90 TL olması lazım. İndirim döneminde şans verebilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın