Maybelline Eyestudio Lasting Drama Gel Eyeliner / Kalıcı Jel Eyeliner

Maybelline Eyestudıo Lastıng Drama Gel Eyelıner

Merhaba! Bugün sizlere geç tanıştığım ve kolay kolay vazgeçmeyi düşünmediğim, son zamanlardaki en favori eyelinerım; Maybelline Eyestudıo Lasting Drama Gel Eyelinerdan bahsedeceğim. Kullanımı diğer ürünler (göz kalemi, dipliner vs.) gibi kolay değil. Fakat sürdüğüm andan itibaren gözlerime sabitlenmesi ve o doğal duruşu gönlümü fethetti. Göz makyajında eyeliner kullanmayı sevenler daha başka ne isteyebilir ki!?

IMG_5795

Benim kullandığım ”01 Black” yani siyah rengi. Farklı renkleri de mevcut fakat ben gözlerimde siyah eyeliner kullanmayı tercih ettiğim için bu rengini aldım. Zamanla diğer renklerini de deneyebilirim.

IMG_5791

Ürünün içerisinde eyelinerın yanısıra fırçasıda bulunuyor. Yapısı oldukça yumuşak. Makyajımı çıkarana kadar gözlerimde sabit kalıyor, akma, dağılma yada bozulma yapmıyor.

IMG_5794

Jel eyelinerların diğer eyelinerlara göre tek eksi yönü çabuk kuruması. Kurumaması için yapacağınız tek şey fotoğraftaki gibi kapağını iyice kapatıp, ürünü ters çevirip muhafaza etmek. Ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Bu şekilde muhafaza ettiğim için ürünümde herhangi bir kuruma olmadı.

PicsArt_01-25-04.36.01
Görselde gözlerime içerisinde yeşilimsi ışıltılar olan metalik bir far sürmüştüm. Üzerine ise kendi fırçasıyla sürülmüş 01 Black Eyeliner var. Gördüğünüz gibi eyeliner siyah değil de zümrüt yeşilimsi gibi duruyor. Bu benim çok hoşuma gitti. Tabi bu özelliği tüm farlarımın üzerinde olmuyor. Son olarak kullanımı zor falan diye düşünüp almaktan çekinmeyin. Diğer eyelinerlara kıyasla birazcık zahmetli olsa da ben severek kullanıyorum. Fiyatı 24,90 TL.
Sevgilerimle ♥

Bir cevap yazın