Max Factor Honey Lacquer

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Birgün yine Gratis indiriminde salına salına gezerken, Max Factor markasının da indirimli olduğunu görünce hemen gözlerim rujlarına takıldı. Aralarından Honey Lacquer serisindeki Dudak Parlatıcılarından aldım.

maxfactor-honey-lacquer

Honey Lacquer serisinde birçok farklı renk seçeneği vardı. Ben seriden en çok “Honey Nude” rengini beğendim. Son zamanlarda sıklıkla dudak parlatıcıları kullandığım için genelde açık tonda olan renkleri seviyorum. Açık tonda olan parlatıcılarımı genelde rujlarımın yada dudak kalemlerimin üzerinde de kullanınca çok güzel oluyor çünkü.

maxfactor-honey-lacquer-honey-nudemaxfactor-honey-lacquer-dudak-parlaticisi

Max Factor Honey Lacquer sünger aplikatöre sahip, şık bir ambalaj tasarımında. Honey Nude rengi ise; dudak rengime oldukça yakın fakat biraz daha soğuk alt tonlu bir nude. Yapısı yapış yapış değil. Dudağa sürünce lipstick ruj sürmüş, kadifemsi gibi bir his bırakıyor. Kalıcılığı tabii ki lipstick rujlar gibi gün içerisinde tazelemek gerekiyor.

max-factor

Çocukluğumuzda annelerimizin makyaj malzemelerine oldukça ilgiliydik değil mi kızlar?☺ Kokusu ise tamda 90’lı yıllarda annelerimizin rujlarının kokusu gibi. Beni maziye götürdü doğrusu. Elimin üzerindeki ve dudağımdaki duruşu bu şekilde. Genelde günlük makyajlarımda tercih edebileceğim bir ruj bu. Sizin de hoşunuza gittiyse ve ihtiyacınız varsa bakabilirsiniz.

max-factor-dudak-parlaticisimax-factor-parlatici

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın