Matte Look Ultra Look Saç Parlatıcı Sprey

Herkese merhaba. Yaz mevsiminde düzleştiricilerle,maşalarla uğraşmak zor gelmiyor mu? Gerçi benim saçlarım ayda yılda bir düzleştirici görür. Maşa da özel günlerde falan… Saçlarımı örüp açarak, herhangi bir ısıl işlemden uzak tutarak en büyük iyiliği yapıyorum onlara.☺ Bu mevsimlerde ise saçlarımı genelde saç spreyleri ile şekillendirmeyi çok seviyorum. Son zamanlarda favorim ise Matte Look Saç Spreyleri de favori saç ürünlerim arasında. Bugünkü inceleyeceğimiz ürün de Ultra Look Saç Parlatıcı Spreyi.

matte-look-ultra-gloss-sac-parlatici-sprey

Matte Look Ultra Gloss Saç Parlatıcı Spreyi ben genelde kuru saçlarıma uyguluyorum. Saçlara sıktıktan sonra saç kurutma makinesinin soğuk kısmıyla kurutarak da uygulanması öneriliyor. Her iki türlü de kullanabilirsiniz. Bu spreyin şekillendirme gibi bir vaadi yok. Saçlarım hangi şekildeyse spreyi sıktıktan sonra da değişen birşey olmuyor yani. Eğer saçlarınızı şekillendirmek istiyorsanız Matte Look’un benimde çok severek kullandığım şuradaki yazımda anlattığım sprey waxını alabilirsiniz.

matte-look-sac-spreylerimatte-look

Spreyin saçlarımda duruşu fotoğraflarımda gördüğünüz gibi. İlk sıktığım sıralarda çok güzel görünüyor. Fakat yaklaşık 2 saat sonra falan saçlarım yağlı gibi görünüyor. Zaten çok çabuk yağlanan saçlara sahip olduğum için ben bu durumdan pek hoşlanmıyorum açıkçası. Ama acil bir durumda ihtiyacım varsa tabii ki hemen bu spreye koştuğum zamanlarda oluyor. ☺

matte-look-sac-spreyimatte-look-sac-parlatici-sprey

Siz Matte Look Spreyleri denediniz mi? Aralarında memnun kaldıklarınız oldu mu? Yorumlarınızı bekliyorum.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

1 comment

  1. ben hiç denemedim ama senin de memnun kaldığın yeşil olanı almak istiyorum.

Bir cevap yazın