Matte Look Extra Hold / Mat Görünüm Veren Sprey Wax

2018’in ilk gününden hepinize merhaba güzel ailem. Hepinize musmutlu bir yıl diliyorum. Görselde görmüş olduğunuz Matte Look Ailesi‘nden aldığım bu güzel saç şekillendirici spreylere dair bir inceleme yazısı yazmıştım. Yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

mattelook-sacsekillendirici-spreyler

Ürünler elime ilk ulaştığında daha henüz sosyal medya hesaplarımda falan paylaşım yapmadan hemen bunların arasından Extra Hold / Mat Görünüm Veren Sprey Waxı kullanmaya başladım. Hatta eşimde kullanıyor arada sırada. ☻ Yorumlayacak kadar kullandığıma göre artık bir detaylı inceleme yazısını da yazmalıyım dedim. Hadi gelin incelemeye başlayalım…

mattelook-extrahold-sac-spreyimattelook

Matte Look Extra Hold / Mat Görünüm Veren Sprey Wax; 250 ml’lik sprey formda bir şişede. Kullanımı çok pratik. Bir alttaki fotoğrafımda da ne kadar pratik kullandığımı görebilirsiniz. ☻ Sprey isminden de anlaşılacağı üzere mat görünüm vermeyi vaat ediyor.

mattelook-extrahold-sprey

Yorumlarıma gelecek olursak; son bir senede dalgalı saçlarıma şekil vermek için kullandığım spreyler arasında en iyisi bu oldu diyebilirim. Özellikle kıvırcık yada dalgalı bir saç tipine sahipseniz kesinlikle bu sprey waxı çok seveceksiniz. Saçlarıma mat görünüm veriyor evet ama bu saçlarımda tamamen mat ve kireçli bir görüntü oluşturmuyor. Ben çok sevdim. Bu arada kutu waxını da yakın zamanda eşim için denemeyi düşünüyoruz. 🙂 Matte Look ürünlerini buraya bırakacağım linkten online olarak alabileceğiniz gibi Gratis, Eve Shop mağazalarından da satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Acaba nemli saça mı yoksa kuru saça mı kullanılıyor ?

Bir cevap yazın