Mara Ekstra Hızlı Oje Kurutucu

Herkese merhaba sevgili ailem. Bu aralar gündemimiz; hızlı oje kurutucular. Kaç tane denedim. Kaç farklı marka denedim. Yok istediğim gibi hızlı oje kurutucu bulamadım. Özellikle bebem doğduktan sonra daha fazla ihtiyacım oldu bu zımbırtıya. Oje sürerken her an dokunabilir. Uyuduysa uyanabilir. Üzerine birşeyler dökebilir ve kıyafetlerini değiştirmem gerekebilir vs vs maddeler çoğalabilir böyle. 🙂 Bu sebepten hızlı oje kurutucu benim son zamanlarda elim ayağım.

mara-ekstra-hizli-oje-kurutucu

Son olarak Mara Ekstra Hızlı Oje Kurutucuyu denemek istedim. Yorumları iyiydi. Arada kötü yorumlar da vardı ama denemek lazım dedim ve aldım gitti. Yaklaşık 3 haftadır falan kullanıyorum. Yeterince gözlemlediğimi düşünerek müsaadenizle sizlerle de yorumlarımı paylaşmaya geldim.

mara-fast-dry-top-coat

Mara’nın diğer ojeleri gibi şişesi aynı dikdörtgen şekilde ve fırçası yine diğer ojelerdeki gibi kısa, kalın tombik bir fırça yapısına sahip. Hem top coat hemde oje kurutucu görevi görüyor. Yani bunu sürmeden ekstra top coat sürmenize gerek kalmıyor.

mara-hizli-oje-kurutucu

  • Yapısı bir oje kurutucu yada bir top coata göre çok çok kalın. Bu sebepten ojenizin üzerine hemen uygulamanızı tavsiye etmem. Alttaki ojenizin şeklini bozabiliyor. Yani alttaki ojenizin üzerine uygulamadan önce en az 1-2 dakika kadar bekletmeniz gerek.
  • Onun dışında yine sürerken taşıra taşıra sürmezseniz eğer çok kalın bir oje olduğu için alt ojenizin üzerinde bitişik durmuyor. Kaba kötü bir görüntü oluşturuyor.

mara-oje-kurutucu

  • Olumsuz yorumları sıraladığımıza göre olumlulara geçebiliriz. 🙂 Bir defa tam aradığım performansı bu kurutucuda buldum. Tam 1 dakika içerisinde ojeler kuruyor. Ve öyle basit bir kuruma değil. Bildiğiniz taş gibi oluyor ojeler. Bu anlamda çok çok memnun kaldım.
  • Tekrar alır mıyım? Şuan için bilemiyorum. Daha iyisini bulursam belki almam. Bulamazsam kesin alırım. 🙂
  • Fiyatı 29.90 tl.

mara-oje

Bu da ojenin gün ışığında çekilmiş hali.♥

mara-cosmetics

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın