Makeup Revolution Reloaded İconic Fever Far Paleti

Herkese merhaba. 6 ay kadar önce yurtdışından içerisinde bolca kahverengi tonlarının bulunduğu Morphe far paleti sipariş etmiştim. Palet maalesef elime ulaşamayınca siparişi iptal etmek zorunda kaldım. Ve başka arayışlar içerisine girdim. Makeup Revolution markasından daha önce de kullanıp memnun kaldığım farklı bir paleti daha olunca tekrar yine bu markanın farklı paletlerini araştırmaya başladım.

makeup-revolution-far-paleti

Geçtiğimiz haftalarda Watsons indiriminde Makeup Revolution Reloaded İconic Far Paletlerinin indirimde olduğunu görünce hemen tüm far paletlerini mercek altına aldım ve en çok ihtiyacımın olduğu renkler “Fever” paletinde olduğunu görünce bunu denemek istedim. Bu paleti indirimli fiyatıyla 34,90 TL’ye satın aldım.

makeup-revolution-reloaded-iconic-fever-far-paletimakeup-revolution-farpaleti

Şu paletin güzelliğine bakar mısınız?♥ İlk sıralarda dokunmaya kıyamıyordum resmen. Bu palet sıcak kahve tonların yanısıra yine kendime çok yakıştırdığım tonlar olan bordolu renklerin de bulunduğu mat ve simli farlardan oluşuyor. toplamda 5’i simli ve 10’u mat olmak üzere 15 farklı renk bulunuyor.

makeup-revolution-reloaded-iconic-fever-farpaleti

Renkleri tam olarak anlayabilmeniz açısından hem bileğimde hemde parmaklarımda swatchladım. Şimdi tüm palete ait renkleri yakından inceleyeceğiz. Okumaya devam edin.☺

makeuprevolution-farpaletimakeuprevolutionmakeup-revolution-reloaded-iconic-farpaletiwatsons-makeuprevolutionmakeuprevolution-watsonsmakeup-revolution-reloaded-farpaleti

Yine bol fotoğraflı bir inceleme yazısı oldu ama ben özellikle far paletlerini bu şekilde incelemeyi çok seviyorum. Şimdi de bu paletle yaptığım sıcak tonlu bir göz makyajını paylaşıyorum.♥

makeup-revolution-reloaded-iconic-fevermakeup-revolution-reloaded-eyeshadowmakeup-revolution-watsons

Farların pigmentleri inanılmaz güzel. Ben özellikle bu paletteki mat farları daha çok beğendim. Simli farlardan tam olarak beklediğim performansı alamadım açıkçası. Fırçanın üzerine tam olarak ürün gelmediği gibi makyaj spreyleriyle dahi fırçalarımı ıslatarak kullansam da göz kapağıma bu farları tam olarak oturtamıyorum. Bir şekilde oturtmaya çalışsam da gün içerisinde özellikle gün sonuna doğru bu simli renkler kirpik diplerine doğru erimeye başlıyor. Siliniyor gibi yani. Onun dışında uygun fiyatlı bir palet olduğu için sadece mat renkler için bile denenebilecek paletlerden olduğunu düşünüyorum. Zira ben diğer renkleri çok sevdim.

makeup-revolution-eyeshadow

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Revoltuion paletleri çok seviyorum, fiyatlarına göre güzel performansları var. Ve yazdığı gibi, mat farları daha başarılıyken, sedefli olanlarıyla biraz uğraşmak gerekiyor. Güle güle kullan, çok sevgiler!

    1. Maalesef öyle ama yine de değer. 🙂 Öpüyorum Başak’cım.♥

Bir cevap yazın