Makeup Revolution Re Loaded Velvet Rose Far Paleti

Merhaba güzel okuyucularım.04.04.2019’da Watsons online sitesinde o güne özel indirimler ve ücretsiz kargo seçeneği vardı. Bende hep almak istediğim ama indirimlerde bir türlü mağazalarda yakalayamadığım, hemencecik tükenen Makeup Revolution Re Loaded serisindeki Velvet Rose Far Paletini aldım. Hemde 20,00 TL’ye ve kargo ücreti ödemeden.☺

makeuprevolution-reloaded-velvetrose

Makeup Revolution Re Loaded Far Paletlerinden daha önce İconic Fever Far Paletini de almıştım. Onun inceleme yazsını okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

makeup-revolution-re-loaded-velvet-rose-far-paleti

Velvet Rose far paletini ise ülkemize gelmeden önce bloglardan okuyup, çok beğenmiştim. Hatta yurtdışından getirtebilir miyim acaba? diye düşünüp instagram satış hesaplarına dahi bakmayı düşünüyordum. Neyse ki kavuştum.☺ Paletin içerisinde 15 adet far bulunuyor. Yakından görebilmeniz için yakın kadraja da alıp çektim.

makeup-revolution-velvet-rose-far-paletimakeup-revolution-velvet-rose-farpaletimakeuprevolution-far-paleti

Paletin içerisinde 5 adet ışıltılı, 10 adet mat far bulunuyor. En üst kısmındaki ışıltılı gold far yani şu parmaklarımda gördüğünüz far pigment gibi çok yoğun bir yapısı var. O yüzden uygularken dikkatli olarak az az uygulamak gerekiyor. Aşağıdaki fotoğraflarıma bakmaya devam ederseniz farların üst sırasından başlayarak hem parmaklarıma, hemde bileğime swatch yaptım.

makeup-revolution-velvetrose-far-paletimakeuprevolution-far-paleti-velvetrosemakeuprevolution-eyeshadowmakeuprevolution-eye-makeupmakeup-revolution-far-paleti-makeup-revolution-far-paleti-velvet-rose

Paletteki tüm renkler bana hitap ediyor. Kahverengilerden, bordolara, hardallara, pembelere… Hepsi çok güzel. Farların pigmentleri harika. Kalıcılıkları da başarılı. Ben Re Loaded far paletlerinde ışıltılı renklerden daha ziyade mat farları daha çok beğeniyorum fakat bu paletteki ışıltılılar da çok başarılı. Paletle yaptığım göz makyajı da bu şekilde.

makeup-revolution-farmakeup-revolution-velvetrose-eyeshadowmakeup-revolution-velvet-rose

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın