Makeup Revolution Pro Supreme Eyeshadow – Allure

Merhaba güzel ailem. Birkaç ay öncesine kadar Rossmann mağazalarında Makeup Revolution Pro markası satışa çıktı. Makeup Revoultion Pro için Makeup Revolution’ın yan markası diyebiliriz. 

makeup-revolution-supreme-eyeshadow

Ben Makeup Revolution’ın birçok far paletini kullanıyorum ve çok seviyorum!♥ Onlardan çok memnun kaldığım için hemen Pro ürünlerinden de denemek istedim. Tabii ki yine ilk dikkatimi çeken far paletleri oldu. Fakat elimdeki diğer paletlerle renkleri çok benzediği için 15’li far paletlerinden almak yerine Supreme Eyeshadow – Allure far paletini aldım.

makeup-revolution-supreme-eyeshadow-allure-

Bunun da iki farklı çeşiti vardı. Diğer paletteki renkler kırmızı tonların hakim olduğu bir palet olduğu için onu almadım. Bu palet zevkime daha çok hitap ettiği için bunu aldım.  Bu paletin içerisinde 8 adet far bulunuyor. Gerçekten renkler sizcede harika değiller mi?☺♥

makeup-revolution-supreme-eyeshadow-allure

Farların 5 tanesi mat, 3 tanesi ise ışıltılı. Işıltılı olanlar için ise duo chrome diyebiliriz. Farlar genel olarak sıkıştırılmış yapıda değiller. Daha kremsi ve yumuşak yapıdalar. Bu sebepten çok fazla tozutuyorlar. Işıltılı olanlardan 4. sıradaki içerisinde yeşil yansımaları olan kızıl kahve tonlarında bir renk. Wet’n Wild Comfort Zone paletteki o efsane renk gibi düşünün ama bana kalırsa o yapı olarak buna kıyasla çok daha başarılı bence. Bahsettiğim renk; aşağıdaki fotoğrafta ilk 4 rengi swatchladığım parmaklarımda göreceğiniz tam olarak serçe parmağımdaki olan far.

makeuprevolutionpromakeup-revolution-pro-far-paleti-allure

6. sıradaki ışıltılı, pigment gibi olan lila renk ise Huda Beauty Desert Dust paletindeki renge muadil olarak gösteriliyor. Desert Dust kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama bu renk beni benden aldı diyebilirim. Yine parmağımdaki son 4 rengin swatchlarını görüyorsunuz.

makeup-revolution-pro

Paletteki en sevdiğim tonlarla yaptığım makyaj ise bu şekilde. Renkler evet harika. Hatta bir seyahate çıkarken sadece bu paletle bile çıkabilirsiniz. İçerisinde hem günlük kahve tonları hemde gece makyajına uyum sağlayacak morların, lilaların, siyahların bulunduğu renkler mevcut. Fakat olumsuz yanları ise öncelikle çok fazla tozutması. Onun yanısıra ışıltılı farların da kalıcılıklarının başarılı olmaması. Fırça ile sürümü kabul etmeyen, ancak parmaklarınızla uygulama yaptığınız zaman renkleri çok güzel yakaladığınız bu ışıltılı farların maalesef kalıcılıkları hiç iyi değil.

makeuprevolution-pro-far-paletimakeuprevolution-supreme-eyeshadow

Umarım yazımı keyifle okumuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın