Makeup Revolution Flawless Far Paleti

makeup-revolution-flawless-far-paleti-

Merhaba sevgili blog ailem. Makeup Revolution markasının Watsons tarafından ülkemize getirilmesiyle birlikte hepimiz çılgınlarca sevindik. Hatta markanın ürünleri ilk olarak Watsons.com.tr online sitesinde satışa sunulduğunda hepimiz siteye hücum ettik. 😀 İtiraf ediyorum bende onlardan biriyim. 🙂
Aslında herkesin koşarak gidip aldığı şeylerden çok çabuk soğurum ben ama bu markayı ciddi anlamda merak ediyordum. Hatta satışını yapan instagram hesaplarından yada yabancı kozmetik sitelerinden dahi sipariş vermeyi düşünmüştüm. Her neyse o zamanlarda almak kısmet olamadığından bende markanın ülkemize gelmesiyle birlikte ilk alışveriş yapanlardanım.

makeup-revolution-far-paleti

Öncelikle biraz markadan bahsedelim. Makeup Revolution; birçok high end (Urban Decay, Too Faced, Makeup Forever vs.) markaların muadil ürünlerini piyasaya sunan uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri olan, İngiltere menşeili bir kozmetik markası. Aslına bakarsanız indirimsiz fiyatlarıyla çok da uygun sayılmaz ama %50 indirime girince mükemmel oluyor. ♥ Hmm indirimleri severiz. 🙂

Benim Makeup Revolution markasından ilk ve tek aldığım ürün; görselde de görmüş olduğunuz içerisinde 32 adet far bulunan Flawless Far Paleti. Revolution’un bu şekilde 32’li far paletlerinin birçok çeşiti var aslında. Ama benim içime en çok sinen her rengini kullanabileceğimi düşündüğüm, içindeki tüm renkler de zaten makyajlarımda kullanmayı sevdiğim renklerden oluştuğu için Flawless Paletini tercih ettim. Zamanla diğer paletlere de şans verebilirim. Neden olmasın?

flawless-revolution

Flawless Far Paletinde 5 adet mat far, 27 adet ışıltılı olmak üzere toplamda 32 adet far bulunuyor. En sol taraftan yukarıdan aşağıya doğru olan ve aynı zamanda aşağıdan ikinci far mat olanlar. Şimdi tüm renkleri 4’lü sıra halinde inceleyelim bakalım.

makeuprevolutionflawless

Bu tonlar günlük makyajlarımda fazlaca tercih ettiğim renkler. Kahvenin her tonunu gerek farda gerekse ruj seçimlerimde çok severim zaten. Bu arada hepsi far bazı kullanılmadan koluma ikişer kat sürülerek uygulandı. Işıltılı olanlarda tek kat uyguladığım bile oldu.

makeup-revolution-kozmetik

Bunlarda 3. sıradaki renkler. Aslına bakarsanız 4’lü olarak güzel bir kombin şeklinde birbirine uygun tonlar seçildiği için makyaj yaparken renk tonlarını uydurmaya gerek bile kalmıyor bu palette. Zaten kombinleri Revolution uydurmuş. Bize uygulamak kalıyor. 🙂 Şaka bir yana tabii ki diğer renklerle de kombin yapınca oldukça güzel şeyler çıkıyor ortaya.

flawless-revolution-watsonsflawless-revolutionwatsons

İşte kızlar! Bu palette beni benden alan tonlara geldik. 4. ve 5. sıradaki renkler. Hepsi harika. Pigmentleri, yapıları, tonları herşeyiyle muazzamlar. Kuşkusuz en fazla kullanacağım, hatta çabucak bitireceğim renkler de bunlar olacak.♥

makeup-revolution-flawless-watsons

Yukarıda bahsettiğim şeyler bu 4’lü içinde geçerli. Sadece son koyu olan renk biraz iddialı. 🙂 Smokey makyajlara yakışır.

makeup-revolution-cosmetics-m-revolution

Bu son renkler ise koyu ve iddialı göz makyajlarında kullanılabilecek tonlar.

makeuprevolution-flawless-farpaleti

Paletteki en sevdiğim renklerle yaptığım makyajım da bu şekilde. Renkler tamamen kullanışlı. Ve ben bu paleti indirimli fiyatıyla da aldığım için gayet mutluyum yani. 🙂 İndirimsiz fiyatı şuan 57,90 TL. Watsons online sitesinden almak isterseniz şuraya link bırakıyorum. Peki siz makyajımı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum…♥

 

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

1 comment

  1. Çok güzel olmuş ? ablacım

Bir cevap yazın