Madame Coco Keratinli El Kremi

madamecoco-el-kremi

Merhaba! Bugün sizlere Madame Coco’cuğumdan aldığım keratin katkılı el kremimden bahsedeceğim. Çiçek serisinden olan bu kremin uzun kararsızlığımdan sonra Amber’li olanını seçtim. Çünkü daha önce yine Madame Coco’nun JH serisindeki Enchanteresse isimli el kremini alıp, yoğun kokusu başımı döndürdüğü için maalesef kullanamamıştım.

madamecoco-keratinli-el-kremi

Bu kremler 30 ml’lik mini boy tüpteler. Genelde mağaza kasalarının bir köşesinde bulunuyor. Ambalajları da çok şık olduğu için hemen dikkat çekiyor tabii ki. Kremin kapağı biraz kullanışssız. Başlığı çevrilerek açılıp kapatıldığı için kapatırken elimden zıplayıp, hoplayıp, kayıp düşüyor.

madamecoco-amber-el-kremi

Kremin içerisinde amber çiçeği ile birlikte keratin, vitamin E ve gliserin bulunuyor. İçeriğinde bulunan gliserinin hafif yağlı yapısının cildime verdiği yumuşaklık ve parlaklığını çok seviyorum. Zaten kokusu muhteşem. Hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Bir sonraki Madame Coco alışverişimde çiçek serisinin diğer kremlerine de bakacağım. Dönüp dolaşıp yine amberli olanı alacağım gibi geliyor ama aklımda orkideli olan da var. Madame Coco‘nun internet sitesinde normal fiyatı 8,73 TL falan görünüyor ama genelde indirimde olduğu için 3,50 TL gibi bir fiyatla satılıyor. Mağazaya uğrarsanız kremi almasanız dahi bir koklayın olur mu? ♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın