Madame Coco Argan Vücut Peelingi

madamecocoarganpeeling

Merhaba! Vücut peelingi kullanmayı sevenler için bugün severek kullandığım Madame Coco’nun içerisinde argan bulunan  peelingden bahsedeceğim. Argan yağı; Fas’da bulunan argan ağacının meyvesinden elde edilen kıymetli bir yağdır.

arganlıvücutpeelingi

Ürün kocaman 500 ml’lik bir ambalaja sahip.

madamecoco (4)

Almadan önce kapağının altında böyle bir folyoyla kaplı ve açılmamış olmasını dikkat edin. Aksi takdirde herkes merak edip mıncıkladığı için açılmış bir ürün alabilme ihtimaliniz çok yüksek.

madamecoco (1)

Vücut Peelingi kremsi bir yapıda ve içerisinde minik minik tanecikleri var. Kokusu öyle herkesin abarttığı gibi harika birşey değil. Ama yinede yoğun bir argan kokusu yok. Duşta tüm vücuduma ürünü masaj yaparak uygulayıp ılık suyla çıkarıyorum. Böylece vücudum ölü deri hücrelerinden arınmış oluyor.Normalden karmaya dönük bir cildim olduğu için bu ürünü özellikle kuru cilde sahip olanların daha çok seveceğini düşünüyorum.

madamecoco (5)

Yüz temizliğimize ne kadar önem veriyorsak, vücut temizliğimize de o kadar önem vermemiz gerekiyor.
Bunun için sadece beş dakikamızı ayırmamız yetiyor. Fiyatı 35,00 TL. Madame Coco’nun indirim zamanlarını beklerseniz daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Online satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın