Mac X Merve Özkaynak Summer4ever Seti

Merhaba sevgili ailem. Mac’in Merve Özkaynak’la yaptığı işbirliği ile çıkardığı Summer4ever Makyaj Setinden dayanamayıp bende alanlardanım.☺ Aslında set ilk çıktığı günden itibaren takipteyim. Alma fikrim dahi yokken bir anda karar verip kendimi Mac Mağazası’nda buldum. Uzun zamandır Mac’ten nude bir ruj almak istiyordum. Sadece bir ruj almayı düşünürken bu setin daha avantajlı olduğunu görünce rujdan vazgeçip seti tercih ettim diyebilirim.

mac-merveozkaynak-summer4ever

Mac X Merve Özkaynak Summer4ever Seti

Mevy bu setteki ürünleri yaz aylarında kullanılabilecek ürünlerden oluşturmuş. Setin içerisinde 4 tam boy ürün bulunuyor. İçerisindeki ürünler;

  • Harmony Allık,
  • Cremesheen Modesty Ruj,
  • Honey Lust Tekli Far ve
  • İn Extreme Dimension 3D Black Lash Maskara”dan oluşuyor.

mac-merveozkaynak-summer4ever-makyaj-setimac-mevy-makyaj-seti

Harmony Allık; soğuk küllü bir kahve tonu. Bu sebepten kontür işlemi içinde gayet uygun bir ton. Ben günlük makyajlarımda kontür işlemini çok yapmasam da bu allığı genelde cildimi ısıtmak için kullanmayı düşünüyorum.

mac-harmony-allikmac-harmony-powder-blush

Cremesheen Modesty Ruj; kremsi yapıda hafif gül kurusu tonlarında bir ruj. Mağazada denediğimde rengi beni oldukça yanılttı. Ruju o an dudağımda pespembe gördüm. Hatta “Yok yaa ben ruju kullanamam.” demiştim. Ama eve gelip gün ışığında tekrar deneyince rujun tam olarak dudağımda soğuk alt tonlu bir gül kurusu durduğunu fark ettim.

mac-x-merveozkaynak-summer4ever-setimac-cremesheen-modesty-ruj

Honey Lust Tekli Far; gold renkli içerisinde sim barındıran bir far. Benimde hem gece hem günlük makyajlarımda her zaman tercih ettiğim tonlardan gayet güzel bir renk. Tam yaza uygun. Alırken farı hiç incelemedim ama yine fotoğrafını çektikten sonra farı mıncıklayınca farın gayet tozuttuğunu ve sim sim durduğunu gözlemledim. Tabii ki göz makyajlarımda nasıl duracak bilemiyorum. Kullandıktan sonra her biri için yorumlarımı tek tek sizlerle paylaşacağım.

mac-honey-lustmac-honey-lust-tekli-far

İn Extreme Dimension 3D Black Lash Maskara; ben bu maskaranın deneme boy ürününü kullanıp çok memnun kalmıştım. Çok memnun kaldığımdan dolayı hatta tam boyunu da almayı düşünüyordum. Fırça yapısı itibari ile kirpiklerimi çok güzel kavrayıp uzatıyordu. Ben çok sevmiştim.

mac-maskara

Bu setteki 4 ürünün toplam fiyatı 354,00 TL iken set halinde 195,00 TL’ye geliyor. Ben Mac X Merve Özkaynak Summer4ever Setini alarak bu ürünleri çok uyguna almış oldum. En çok allık ve maskara için tercih etmiş olsam da diğer ürünleri de severek kullanacağımı düşünüyorum.

mac-merveozkaynak-makyajsetimac-mevy-seti

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın