MAC Velvetease Lip Pencil / Kalem Ruj

mac-velvetease-lippencil

Merhaba güzel ailem. MAC rujları eminim birçoğunuz benim gibi çok seviyorsunuz. Öyleyse blogumun bugünkü konuğu da yine MAC’in rujlarından olsun istedim.  MAC Velvetease kalem rujları geçtiğimiz sene piyasaya sürdü. Mat yapıdaki bu rujlardan bende 2016 sonuna doğru almıştım ama yeni deneyimleme fırsatı buldum.

mac-velvetease-kalemruj

Velvetease kalem rujlardan bendeki rengi; Anything Goes. Ruj seçimlerimde uzun zamandır kırmızılardan, bordolardan öteye gidemeyen ben tabii ki seriden nude ruj alacak değildim yani. 🙂 Ürünün üzerinde lip pencil ibaresi yer alsa da bunlar bildiğiniz kalem ruj.

mac-kalemruj-rougelevres

Kremsi ve mat yapıda olan Velvetease rujlar asansörlü formda olmasıyla kullanımı da gayet pratik. Asansörlü formda olan kalem rujlar kalemtraşla açılma problemleri olmadığı için bayağı kullanışlı oluyorlar.

mac-ruj

Anything Goes; mavi alt tonlu bir kırmızı. Mat yapıda olması sürümü zorlaştırmıyor. Koyu renkte olan rujlar özellikle dudak kenarlarına sürülürken hata kabul etmez. Fakat bu rujda böyle bir durumun aksine, sanki öncesinde lip balm sürüp dudağımı nemlendirmişçesine dudaklarımın üzerinde adeta kayıp gidiyor.

mac-cosmetics

Dudaklarımın üzerinde ağırlık yapmıyor. Kadife bir his bırakıyor. Kalıcılığı çok başarılı. Ben bu ruju çok sevdim. Açık renklerden koyu renklere 12 renk skalası olan bu serinin nude tonlarda olanlarına dahi bakabilirim. Fiyatı 79,00 TL. MAC mağazalarından yada online olarak şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. yazı ve görseller çok bilgilendirici olmuş çok beğendim rujun rengini

    1. Çok teşekkür ederim canım ♥ evet rujun rengi gerçekten çok güzel

Bir cevap yazın