MAC Twig Lipstick

mac-twig-lipstick

Merhaba güzel ailem. Benim gibi nude rujlarla arası çok iyi olmayan-olamayanlara güzel bir önerim var bugün. Ruj tercihlerim genelde koyu tonlardan yana olsa da günlük kullanıma uygun, doğal tonlardaki renklere de haliyle ihtiyacımız oluyor. Nude rujları genel olarak beyaz tenli hatunlara daha çok yakıştırıyorum. Biz kumral tenliler ve esmerler için nude rujlar dudakta çok çıplak bir görüntü oluşturuyor. Tabii ki tercih meselesi kumral yada esmer olanlar nude ruj kullanamaz diye birşey yok. Ben sadece günlük makyajlarımda nude ruj sürdüğüm zamanlarda özellikle fotoğraf çekildiğimde dudağımda ruj yokmuş gibi çıkmasından çok rahatsız oluyorum.

mac-twig-ruj

Neyse konumuzdan çok fazla uzaklaşmadan bu güzel rujdan bahsetmek istiyorum. Başlıktan ve görselden anlamış olduğunuz üzere; MAC’in satin serisindeki rujlardan Twig isimli ruju hem günlük hem gece makyajlarında kullanabilecek bingo bir renk olduğunu düşünüyorum. MAC’in mat serisindeki ve satin serisindeki rujlardan aklımda Faux, Please Me, Velvet Teddy, Mehr gibi birçok seçenek olsa da mağazadaki renklere baktığımda bana en çok bu rengin yakışacağını düşünüp aldım. İyiki almışım!

mac-twig

mac-satinlipstick-twig

Twig; kahverengi alt tonlu güzel bir gül kurusu. Kumral ve esmer tenlilerde nude ruj gibi olsa da beyaz tenlilerde biraz daha koyu duracaktır. Bileğimde rujun rengi biraz daha sıcak dursa da dudaklarımda soğuk tonlarda bir gülkurusu renginde duruyor. Ben aslında ten ayrımı yapmaksızın bu rengin herkese yakışacağını düşünüyorum. Saten yapıda bir ruj olduğu için dudakları kurutmuyor. Sürümü gayet kolay. 4/5 saat kadar kalıcılığa sahip. Gün içerisinde birşeyler yenilip içildiği takdirde tazelenmesi gerekiyor. Yumuşak yapılı bir ruja göre bu durum gayet normal. Fiyatı 66,00 TL. MAC’in online sitesinden almak isterseniz şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Harika bir ruj, bayıldım 🙂

Bir cevap yazın