MAC Shiny Pretty Things Glow Getter

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Geçen hafta Mac mağazalarında yılbaşı koleksiyonları %50 indirimlere girdi. Ben bu Shiny Pretty Things yılbaşı serisinden yüz paletini almak istiyordum ama o sıra krem aydınlatıcısını aldığım için onu alamamıştım. Bu indirimde de yüz paletini almak için mağazaya gittim ama maalesef benim istediğim açık rengi kalmamıştı.

mac-shiny-pretty-things-glow-getter

Bende Highlighter, Strobe Cream ve Fırçadan oluşan Shiny Pretty Things serisindeki Glow Getter setinin Gold olanını aldım. Bunun birde “Pink” olanı vardı. Fakat onun highlighterı pembemsi olduğu ve bana uymayacağını düşündüğüm için almadım. Zaten onun Strobe Cream seçeneği de Pinklite ‘dı. O da bende vardı.☺ Gold setteki Strobe Cream ismi “Goldlite.”

mac-shiny-pretty-things-glow-getter-gold

Ben bu üçlü seti normal fiyatı 260 TL iken %50 indirimle 130 TL’ye aldım. Normal şartlarda küçük boy Strobe Creamin fiyatı 75 TL iken bence çok karlı bir alışveriş oldu. Yakın zamanda her birinin incelemesini de yapacağız. Highlighterın güzelliğine şöyle birde yakından bakalım. Sonrasında yazımı sonlandıracağım.

mac-highlightermac-shiny-pretty-things-glow-getter-highlighter

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın