Mac Retro Matte Likit Ruj – Esspresso

mac-likit-mat-ruj-ess-presso

Merhaba güzel ailem.MAC rujlara olan zaafım Retro Matte serisinde de aynı şekilde devam ediyor.Bu seriden gözüme kestirdiğim birçok renk var.Zamanla kozmetik koleksiyonuma katılmayı bekliyorlar mağazalarında.:) Görselde gördüğünüz ruj ise katıldığım bir MAC etkinliğinde hediye edilmişti bana.Gelin yakından inceleyelim…

mac-likit-mat-ruj-swatchlarimac-likit-mat-ruj-esspressomac-ruj

Mac Retro Matte Serisindeki Likit Rujlardan bendeki ”Ess-presso” rengi.Sünger uçlu esnek bir apliköte sahip.Sünger ucu biraz da oval olduğu için bu sayede dudaklara sürümü de kolaylaştırıyor.

Retro Matte serisinin iddiası da şu ki; ”Dudaklarda kadife dokulu bir renk patlaması yaşatmak.”

  • 8 saate kadar kalıcılık ve yine aynı zaman diliminde pürüzsüz bir şekilde dudaklardan soyulmamayı, tüylenme ve akma yapmamayı da vaat ediyor.

mac-likit-mat-ruj-esspresso-rengi

Esspresso rengi sizce de çok iddialı bir renk değil mi?Benim yorumlarımı soracak olursanız cesaretin en uç noktası.Soğuk alt tonlu, içerisinde grilik de barındıran acı bir kahve.Umarım tanımlayabilmişimdir. 🙂

www.makyajdiyari.net-mac

Ben buğday tenli olduğum için bu rengi kendime pek yakıştıramadım.Ama beyaz tenlilerde, sade bir göz makyajı bol maskarayla kombin yaptığınızda bu ruj EF-SA-NE olur.Kalıcılığı çok iyi.Benim dudaklarımı kurutmadı da.Formülasyonu gayet başarılı.Diğer renklerine muhakkak bakacağım.Hatta Topped With Brandy rengi var kiii ”Off diyorum off.”:)

Bu serideki rujların güncel fiyatı şuan için 69,00 TL. Online olarak satın almak isterseniz şuraya bırakacağım linkten alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın