MAC Prep + Prime Fix Plus

mac-prepprime-fixplus

Merhaba güzel ailem. Bugün sizlere kullanmaktan hoşlandığım, bitince tekrar alabileceğim ürünlerden olan MAC’in Prep + Prime serisindeki Fix Plus’ından bahsedeceğim. Fix Plus uzun zamandır merak ettiğim bir üründü. MAC uzun yıllardan sonra 2017’ye girmeden yılbaşı öncesi, ilk kez indirime girince %20’lik indiriminden faydalanıp küçük boyunu denemek için aldım. Fix + ; 30 ml’lik pompalı plastik bir şişede ve kilit sistemine sahip. Pompayı biraz çevirince kilitleniyor ve pompaya basılamıyor. Çantada vs taşımak için oldukça kullanışlı. Ürün cildi tazelemek ve makyaj sabitlemek için kullanılıyor.

MAC-FİXPLUS

Makyaj sabitleme amacıyla aldığım bu ürünü şimdilerde farklı bir amaçla kullanıyorum ve çok seviyorum. Nasıl mı? Makyajımı yaptıktan sonra kullandığım fondöten ve pudraların yüzümde katman katman duran çatlak cakey görüntüyü yok edip makyajımı daha doğal hale getirmek için kullanıyorum. Makyajdan sonra yüzüme 30 cm uzaklıktan sıkıyorum. Yeşil çay, papatya ve salatalık içeren yapısı ile yüzümü hem ferahlatıyor hemde o pudralı görüntüyü alıp makyajımı doğal bir hale getiriyor.

mac-prep+prime-fixplus

Fix Plus’ın farklı kullanım alanları da var. Peki bunlar neler?

* Makyaj öncesi kullanıldığında vitamin ve mineraller içeren yapısı sayesinde cildi nemlendiriyor ve makyaja hazırlıyor.
*  Göz makyajlarında farların daha pigmentli olması için fırçaya sıkıp kullanılıyor. (Ben denedim pek memnun kalmadım.)
* Nemlendirilmiş makyaj süngerlerine birde Fix Plus sıkıp fondöten ve kapatıcılarınızı bu şekilde uyguladığınız takdirde makyajın kalıcılık süresini uzatıyor.

Ürün hakkında yorumlarım bu kadar. Mac’in online sitesinden şuraya tıklayarak yada mağazalarından satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın