MAC Modesty Ruj

Merhaba çok sevgili ailem.☺ Bugün size şu sıralar severek kullandığım, bronz tende de harika duran MAC’in Cremesheen serisinden Modesty Rujundan bahsedeceğim.

mac-modesty-ruj

Geçen yıl deli gibi likit mat rujlar kullanırdım. Ve bu likit mat ruj tutkum asla bitmeyecek sanıyordum ama gel görelim ki bu sevdam çok sürmedi. Dudaklarımın kurumasından ve makyajımda biraz daha ışıltı istediğim için likit matlardan bir süre uzaklaştım. Aslında gerek kalıcıkları, gerekse sağa sola bulaşmamaları nedeniyle yeri her zaman bende ayrıdır. Ama şu sıralar favorim kremsi yapıda rujlar.♥ Bunların arasında severek kullandıklarımdan biri de Modesty oldu.

mac-rujmodesty-ruj

Mac rujların ambalajları çok kaliteli. Siyah metal tasarımıyla sade ve şık görünüyorlar. Ve sevdiğim bir diğer özellikleri ise çikolata gibi kokmaları.

mac-cremesheen-modesty-rujmodesty

Modesty

Pastel tonlarda, içerisinde hafif gül kurusu barındıran, dudak rengine oldukça yakın pembemsi nude bir ruj. Cümle bayağı uzun oldu ama umarım güzel anlatabilmişimdir.☺Aslında bu ruju mağazada sürdüğümde mağaza ışıkları beni yanılttığı için dudağımda bayağı pembe durduğunu düşünmüştüm. Fakat mağazada gördüğümün aksine daha hoş duruyor dudaklarımda.

mac-lipstickmac-ruj-modesty

Bence bu ruj şüphesiz tüm makyajlara uyum sağlıyor. Kahve tonlarındaki göz makyajlarına çok yakıştırdığım gibi bordo ve smokey makyajlara da uyum sağlıyor. Bronz tene de çok yakışıyor demiştim ama hiç kuşkusuz tüm cilt tonlarına yakışacaktır. Ama yinede esmer tenliler dudağında denemeden almasın. Gerçi herkes deneyerek alsın o ayrı.☺♥ Malum Mac rujların fiyatı doların yükselmesi sebebiyle 83,00 TL olmuşken kimsenin parasını çöpe atmasını istemem….

modesty-ruj-macmac-cosmetics-modestymac-cremesheen-modesty-lipstick

Bu ruj kremsi yapısıyla dudaklarımı nemlendirip kurumasını engelliyor. Kalıcılığı ise bir lipstick tarzındaki rujun kalıcılığı kadar. Birşeyler yenilip içildiği zaman siliniyor haliyle. Ama tabii ki bu benim için hiç problem değil. Tazeleyiveririm yahu.☺Modesty Ruju online olarak satın almak isterseniz TIK TIK

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın