Mac İn Extreme Dimension 3D Black Lash Maskara

mac-maskara

Merhaba güzel ailem. Göz makyajlarımın tamamlayıcısı, olmazsa olmaz kozmetik ürünlerimden biri hiç şüphesiz maskaralar. Geçtiğimiz ay MAC mağazalarından görselde de görmüş olduğunuz İn Extreme Dimension 3D Black Lash Maskaranın deneme boyunu aldım.
Özellikle yüksek fiyatlı kozmetik ürünlerinde orjinal boyunu almadan önce deneme boyunu alıp kullanmak, memnun kalındığı takdirde orjinal boyunu almak çok daha sağlıklı oluyor. Ben deneme boyunu fotoğraflamak yerine maskaranın orjinal görselini sizlerle paylaşmayı daha uygun gördüm.

mac-3d-black-maskara

Gelelim maskara hakkındaki yorumlarıma. Mac İn Extreme Dimension 3D Black Lash Maskara; silikon yapıda orta boyutta sık taraklı bir fırça yapısına sahip. Fırçasını Essence‘in meşhur I Love Extreme Crazy Volume maskarasına benzetiyorum.
Yapısı çok ıslak değil. Bu yönüyle benden ilk artı puanı aldı. Kirpiklerimi tek tek ayırıp uzatıyor. 2. ve 3. katı güzel bir şekilde uygulandığı takdirde takma kirpik etkisi yaratıyor. Gün içerisinde dökülme, akma yada bulaşma yapmıyor. Tek olumsuz yanı; hacim vermemesi. Onun dışında ben bu maskarayı çok beğendim. Orjinal boyunun fiyatı 89,00 TL. MAC mağazalarından yada online olarak almak isterseniz şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın