MAC Honey Lust Far

Merhaba sevgili ailem. MAC‘in tekli farlarından Honey Lust bugünkü konuğumuz. “Yaz-kış her zaman, makyajlarında kullanmayı sevdiğin bir ton söyle” deseniz kesinlikle bu far; altın yada rose gold yansımaları olan bir far seçmiş olurdum. MAC Honey Lust da renk olarak benim için onlardan biri. Hadi inceleyelim…

mac-honey-lust-tekli-far

MAC HONEY LUST FAR

Bronz – şeftali olarak tanımlayabileceğim rose gold simli bir far. Sedefli olarak değil yalnız bildiğiniz sim. Bu sebepten parmakları dokundurup bileğinize swatch yaptığınızda simlerin döküldüğünü hemen görüyorsunuz. O sebepten Honey Lust’ın yapısını çok da beğendiğimi söyleyemem. Biraz daha sıkı, yoğun bir yapı tercih ederdim.

mac-honey-lustmac-honeylustmac-honey-lust-eyeshadow

Yukarıda bahsettiğim duruşu fotoğraflarla da göstermek istedim. Parmakları dokundurunca gelen pigment dağıtmaya başlayınca yer yer dökülüp tene tutunamıyor.
honey-lustmac-teklifar

Burada ise gözlerimde duruşunu görüyorsunuz. Gözlerime uygulama yaparken makyaj sabitleme spreyini fırçaya sıkıp aynı zamanda pigmentini arttırmaya çalışmış halim bu şekilde. Renginin hatırı var neyse ki. Özellikle şu sıralarda sürekli kullandığım farlarımdan. Daha iyi bir performans bekliyordum MAC.☺Zira mat farlarının yapısını ve pigmentini çok beğeniyorum.

mac-honeylust-far

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın