MAC Highlighter Fırçası

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Bugün MAC‘in yılbaşı koleksiyonundan aldığım Shiny Pretty Things Glow Getter setinden çıkan “161 numaralı SES Fırçasını” inceleyeceğiz.

mac-161-numarali-highlighter-fircasi

Seti almadan önce ilk olarak mağazada incelerken fırçasının boyutu küçük olduğu için, birazda duruşundan dolayı açıkçası pek işe yaramayacağını düşünmüştüm. Yanılmışım.☺Aslında şöyle ki; bu fırçada duo fibre olduğu için ve benim şimdiye kadar kullandığım bu tarz fırçalardan pek de memnun kalmadığımdan dolayı biraz ön yargılı bakmıştım.

mac-highlighter-fircasimac-firca

Şöyle ki fırça kesik uçlu yapıda. Ben bu tarzda olan fırçaları çok amaçlı kullanıyorum ve yaklaşık 1 senedir kesik uçlu fırçalarımı allık, highlighter, bronzer ne olursa bunlarla kullanmaya çok fazla alıştım. Bana çok pratik geliyor. Bu fırçayla da hem allık, hem toz highlighter hemde krem yapıda olan highlighterlar çok güzel uygulanıyor. Bu sebepten çok sevdim! Hem seyahatlerde yanımda taşımak için birçok fırça almak yerine tek bir fırça ile işimi halledeceğim için de oldukça iyi.

mac-fircalar

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın