MAC Harmony Allık

Merhaba sevgili ailem. MAC koleksiyonuma yeni katılan üyelerden canım Harmony Allığımı sizlere takdim etmek istedim bugün. ☺ Aldığım ilk günden bu yana kullanmalara doyamadığım, elimden düşürmediğim bu allığı daha detaylara geçmeden söyleyeyim; ÇOK SEVDİM!♥

mac-harmony-allik

Harmony; hem kontür hem de allık olarak kullanılabilecek bir tona sahip mat yapıda bir allık. İçerisinde çok hafif kızıllık barındıran, sıcak/soğuk arası hoş bir kahverengi. Özellikle beyaz tenlilere renginin daha çok uyacağını düşündüğüm, benim gibi buğday tenlilere de yakıştırdığım fakat esmer tenlilerin ise denemeden almaması gerektiğini düşündüğüm bir tonu var. 6 gramlık bir ürün olduğu için de uzun süre bana eşlik edecek gibi görünüyor.

mac-harmony-mat-allikmac-harmony-mat-allik-

Ben günlük makyajlarımda pek kontür yapmadığım için Harmonyi yüzüm de geniş bir şekilde yayarak allık olarak kullanıyorum. Benim tenimde kontür işlemi için de gayet uygun bir ton. Biraz tozutuyor ama benim için problem değil. Pigmenti falan gayet iyi.

mac-allikmacmac-mat-allik-harmony

Harmony allığın benim yüzümde duruşu bu şekilde. Yaz-kış severek kullanacağım en favori allıklarım arasında yerini aldı. Kalıcılık konusunda da gayet iyi. Ben çok seviyorum.

harmony-allik-macmac-harmony-allik-mac-harmony-harmony

Siz bu allık hakkında neler düşünüyorsunuz? Kullandınız mı? Sizin yorumlarınız neler oldu? Umarım almak isteyenler için ise yazım faydalı olmuştur.

 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın