MAC Diva Lipstick

mac-diva-ruj

Merhaba güzel ailem. Sonbahar-kış/ilkbahar-yaz her mevsimde, yılın trend rengi olsun olmasın ruj tercihlerimde kırmızılardan bordolardan öteye gidemiyorum. Özellikle sade göz makyajlarımla kullanmayı daha çok sevsem de ruh halime bağlı olarak koyu göz makyajlarımda dahi  bu renklerdeki rujları kullanmayı çok seviyorum.

MACDİVARUJ

Bordo rujlar arasında en popüler isimlerden biri olan MAC‘in mat ruj serisindeki Diva’dan bahsetmek istiyorum sizlere. Mağazada ruju ilk gördüğümde  ”İşte benim rengim!” dedim. Diva; kırmızı alt tonlu, cesaret isteyen muhteşem bir bordo. Kullanım öncesinde peeling yapılmış ve nemlenmiş dudaklarda çok güzel duruyor.

mac-diva-lipstick

Mat yapıda ve dudaklarda kadife gibi bir his bırakıyor. Koyu bir renk olduğu için sürümü kolay bir ruj değil. Özellikle dudak kenarlarına uygularken hata kabul etmiyor. Bu yüzden rujun rengine yakın tonlarda bir dudak kalemi kullanmanızı tavsiye ediyorum.

mac-diva-mat-ruj

Tek katta kapatıcılık sağlasa da ben yine de her zaman iki kat uygulamayı seviyorum. Kalıcılığı da başarılı. Birşeyler yenilip içilmediği takdirde dudaklarımdan bir yere kıpırdamıyor. Ama gün içerisinde birşeyler yiyip içtiysem dudaklarımın iç kısımlarından silinmeler başlıyor ve tazelemek gerekiyor. Mat olmasına rağmen dudaklarımı kurutmuyor. Rengini ve dudaklarımdaki iddialı duruşunu çok seviyorum. Fiyatı 66,00 TL. MAC’in online sitesinden almak isterseniz şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın