MAC Cream Colour Base / HUSH

Merhaba güzel ailem. MAC Cream Colour Base‘lerden almayı uzunca bir süredir düşünüyordum. Fakat rengi konusunda kararsız olduğumdan yanlış bir seçim yapmak istemediğim için bekliyordum. Her ne kadar mağazada denemişte olsam, şimdiye kadar aldığım MAC ürünleri konusunda gerek mağaza personelleri gerekse kendi kararlarım sayesinde hep yanlış seçimler yaptığımdan bekleyip doğru ürüne ancak karar verebildim.

mac-cream-colour-base-hush

Cream Colour Base yani krem yapıdaki bu aydınlatıcıların birçok farklı seçeneği var. Hatta bu seride en çok tutulan “Pearl” rengi. Fakat ben buğday tenli olduğum için kendime en çok “Hush” rengini yakıştırdığım için bu tonu aldım.

mac-hushmac-cream-colourbase-hush

Ürün 3.2 gramlık ufak bir ambalaja sahip. Fakat krem yapıda olduğu için uzun süre kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum. Şuan güncel fiyatı 139,00 TL. MAC web sitesinden online olarak almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

mac-creamcolour-base-hushmac-cream-colour-basecreamcolorbase

Hush; soft şeftali tonlarında içerisinde hafif ışıltıların bulunduğu harika bir aydınlatıcı. Yapısı yumuşak. Parmaklarımı dokundurduğum an ellerimin ısısıyla daha yumuşak bir hale gelip, uygulama kolaylığı sağlıyor. Kalıcılığı da oldukça iyi. Elimde ve yüzümdeki duruşu ise bu şekilde.

mac-hush-mac-highlightermac-hush-crem-color-base

Ben bu aydınlatıcının yüzümdeki doğal ışıltısını çok seviyorum. Özellikle fondöten falan sürmediğim zaman içten gelmiş gibi aydınlık bir görünüm bıraktığı için çok daha güzel durduğunu düşünüyorum. Özellikle günlük makyajlarımda kullanmayı daha çok tercih ediyorum.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

1 comment

  1. MAC CCB’leri ben de çok seviyorum. Kendime en çok Pearl’ü yakıştırıyorum; ama, kesinlikle senin teninde Hush harika durmuş. Güle güle kullan, çok sevgiler!

Bir cevap yazın