MAC Chremesheen Ruj / Open Presence

Merhaba! Bol fotoğraflı bir inceleme yazısına hazır mısınız? Yalnız ben bir yıl öncesinde çekimlerini tamamladığım bu yazıya ancak hazır oldum. 🙂 Araya hamilelik,doğum vs girince öylece kaldı blog yazılarımın çoğu. Neyse ki bomba gibi geri döndüm. Bugün inceleyeceğimiz ürün ise; MAC Chremesheen Ruj serisinden Open Presence rengi.

mac-nude-ruj

Aslında ben bu ruju set olarak almıştım. Bir makyaj çantasının içerisinde ruj – dudak kalemi – parlatıcı olarak koleksiyon ürünüydü. Ve indirim zamanında oldukça uygun bir fiyata aldım.Neredeyse bir ruj fiyatına üç ürün almışoldum.Hatta çantayla 4 diyebiliriz.:)

mac-nude-lipstick

MAC Chremesheen Ruj / Open Presence : Harika bir nude!♥ Chremesheen serisindeki diğer rujlar gibi saten yapıda. Kremsi-nemli bir formüle sahip. Mat likit rujlar gibi uzun süre kalıcılıkları yok tabii ki. Bu yüzden ara sıra gün içerisinde tazelemek gerekiyor.

mac-ruj-nudemac

Elimin üzerinde ve dudağımdaki duruşu bu şekilde. Ben buğday tenli olduğum için bu ruju kendime çok yakıştırdım. Fakat tüm cilt tonlarına uyum sağlayacağını da düşünüyorum. ♥

mac-cosmetics

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın