MAC Brown Script Far

Merhaba güzel ailem. MAC ürünlerine olan zaafım asla bitip tükenmeyeceğe benziyor. Uzun zamandır MAC’ten refil farlarla kendi paletimi oluşturmak gibi bir düşünceler içerisindeydim. Fakat en çok alıp kullanmak istediğim renk Brown Script‘ti. Sonunda MAC koleksiyonuma kendisini de dahil etmiş bulundum. ☺

mac-tekli-far

Ben bu farı alırken MAC Mazağalarında seçili ürünlerde % 40 indirim vardı. Refil farlardan sadece Brown Script de bu seçili ürünlerin arasındaydı. Farın normal fiyatı 43.00 TL civarıyken indirimli fiyatıyla 27.00 TL gibi bir fiyata aldım.

mac-far

BROWN SCRİPT ; Kızıl/tarçın – kahve tonlarında, mat yapıda, ipek gibi bir dokunuşu olan, pigmentasyonu oldukça yüksek bir far. Özellikle kris bölgesinde harikalar yaratıyor. Çok güzel bir geçiş rengi. Gözümün dış köşelerine, alt kirpik diplerime de uygulamayı çok seviyorum.

mac-tekli-far-brown-scriptmac-brown-script

Bu kadar güzel bir kahve tonu daha olamaz sanırım. Sıcak tonlu makyajlara da, soğuk tonlu makyalara da yakışıyor. Çok hafif bir tozutması mevcut ama sorun değil. Pigmenti o kadar başarılı ki fırçayı bir kez dokundurunca tüm göz için yeterli oluyor. Çok seviyorum. Eğer MAC’ten bir refil far alacaksanız alacağınız ilk far kesinlikle Brown Script olmalı.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın