Lykd Pudra

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Bugün Lykd markasından ilk aldığım ürün olan Lykd Pudra‘dan bahsedeceğim. Sabitleyici pudra vs değil bu dümdüz tüm yüze uygulanan normal pudralarından. Bu arada biliyorsunuzdur; Lykd markası Gratis’in kendi bünyesinde olan bir marka. O yüzden sadece Gratis mağazalarında ve Trendyol’da birkaç satıcı da satılıyor.

lykd-pudra

Ben yüzümde fondöten, pudra vs kullanmadığım için bu pudrayı yalnızca göz altlarımı sabitlemek amacıyla aldım. Yani concealer/kapatıcı sonrası göz çevremi sabitlemek için. Birçok farklı renk seçeneği vardı. Ben alırken çeşitler azalmıştı. Tenime çok da uygun olmayan, aman nasılsa sadece göz çevremde kullanacağım diye 161 numarasını almış oldum. Fazla renk çeşiti olsaydı o an mağazada daha koyu rengini tercih ederdim.

lykd-gratislykd

Pudra ben alırken 33 TL civarı birşeydi. Ambalajı sıklıkla kullanılınca kırılacak cinsten. Bu sebepten ürün için fiyat performans ürünü diyebiliriz. Wet’n Wild markası gibi.

  • Aşağıdaki fotoğraflarda da parmağımın üzerinde göreceğiniz gibi pudranın yapısı incecik.
  • Biraz tozutuyor. Hatta birazdan bir iki tık fazla tozutması.
  • Fakat göz çevreme kapatıcı sürdükten sonra sabitlemesi güzel.
  • Kalıcılığı iyi. Genel olarak güzel bir pudra.
  • Özellikle yaz aylarında kalın yapıda pudralar kullanmayı sevmiyorsanız bu pudrayı seversiniz.

lykd-pudra-renklerilykd-pudra-cesitleri

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın