Luis Bien Manyetik Maske

luisbien-zengin-mineralli-manyetik-maske

Merhaba güzel ailem. Luisbien.com tarafından denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için gönderilen Manyetik Maske bloğumun bugünkü konuğu. Kulağa değişik geliyor değil mi? Manyetik maske? Mıknatıslı falan? 🙂 O zaman inceleyelim…

luisbien-manyetik-maskeluisbien

Manyetik Maske Ne İşe Yarar?

  • Minerallerin gücünden yararlanarak cildinizin görünümünü çarpıcı bir şekilde değiştiren yaşlanma karşıtı güçlü bir yüz maskesidir.
  • Yüzünüzü derinlemesine temizleyerek canlı ve enerjik görünmenize yardımcı olur.
  • Demir esaslı özel formülü ile; Cildinizdeki kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerini önlemeye katkı sağlar.
  • Yüzdeki elastikiyet kaybını onarma ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

luis-bienluis-bien-maske

Kutunun içerisinde; maske, aparat ve mıknatıs bulunuyor. Anlamanız açısından maskeyi elimin üzerine sürerek gösterdim.  Yoğun bir yapıya sahip. Siyah göründüğüne bakmayın güzel bir kokusu var. 🙂

Nasıl Uyguluyorum?
Göz çevresine değirmeden spatula yardımıyla temiz yüzünüze ince bir tabaka olarak sürüyorum. Mıknatısı kağıt havlu veya peçete ile sarın ve maske tamamen çıkıncaya kadar cildimin üzerindeki maske üzerinde kaydırarak maskeyi çıkarıyorum.

luisbien-maske

Fotoğraf çekerken yanımda peçete vs olmadığı için direkt olarak maskeyi çektim. Peçetenin üzerindeki sonuç da bu şekilde oluyor. Biz bu maskeyi eşimle beraber kullandık. Mıknatısı cildin üzerinde tutup maskeyi çekerken değişik bir his oluşuyor. 🙂 Öncelikle maskenin siyah nokta temizleme gibi bir vaadi yok. Fakat kullanan arkadaşlarımın siyah noktalarını da çektiğini izlemiştim. Sonuç olarak; cilde daha temiz daha ferah bir görünüm sağlıyor. Satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Teşekkürler Luis Bien …♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın