LR Zeitgard Platinum Express Eye Cooler / Hafif ve Hızlı Emilen Göz Çevresi Kremi

lr-zeitgard-gözkremi

Merhaba! Yaklaşık bir aydır deneyimlediğim göz kremim hakkında yorumlarımı yazma zamanı geldi. Yazının başlığından ve görselden de anlamış olduğunuz üzere kullandığım krem; Lr Zeitgard Platinum serisinden olan Express Eye Cooler yani hafif ve hızlı emilen göz çevresi kremi. Ürün bana Lr ürünlerinin satışını yapan bir satış danışmanı; Gamze Hanım tarafından denemem için gönderildi. Bir sene öncesine kadar ten ve göz makyajı yapmıyordum. Son zamanlarda da yaptığım makyajlarla gözlerime çok yüklenmek istemediğim, özellikle göz makyajı yapmadan önce kullanmak için göz çevresi kremi arayışlarına girmişken bu ürünün gelmesi benim için iyi oldu. Böylece bu göz kremi benim deneyimlediğim ilk göz kremi oluyor.

aloevera-gözkremi

Platinum Express Eye Cooler; Lr Platinum Erkek Bakım Seti  içerisinde bulunan bir bu göz çevresi kremi. Fakat bayanlarında kullanımına uygun. Ürün yeşil kahve ve hyaluranik asit içeriyor. Nemlendirirek tazelemek, göz altı halkalarının ve ince kırışıklarının azalmasına yardımcı olmak  vaatleri arasında. Göz altı morluklarım genetik olduğu ve yaşımdan dolayı kırışıklık problemim olmadığı için yukarıda da belirttiğim gibi kremi göz makyajına başlamadan önce kullandım ve yorumlarım ise bunun üzerine olacak.

lr-zeitgard-eye-cooler

30 ml’lik, siyah ve gri renklerden oluşan şık bir tasarıma sahip. Bir cilt bakım ürünü olduğu için plastik şişede olmamasına ayrıca sevindim. Pompalı bir kapağı var. Ürünü ihtiyacım olan kadar alıp kullanabiliyorum. Bu şekilde ürün israfı olmuyor. Zaten sadece bir göz çevrem için mercimek tanesi boyutunda ürün yeterli oluyor.

lr-zeitgard-platinum-express-eyecooler

Göz kremi akışkan olmayan bir yapıya sahip. Hızlı bir şekilde emiliyor ve yağlı bir his bırakmıyor. Göz çevremde yağlı, vıcık vıcık duran bir görüntü ve hissi sevmiyorum. Sürdükten sonra 1/2 dakika içerisinde tamamen emiliyor. Gözlerde ağırlık bırakmıyor. Göz çevremi kadife gibi yumuşacık yapıyor. Kremi sürünce ellerimle sürekli göz çevremi yokluyorum. Bıraktığı hisse bayılıyorum. Kısacası beklentilerimi karşıladı ve ben çok sevdim. Fiyatı 64,90 TL olan bu ürünü bana gönderen Gamze Hanım, ilgili ve güvenilir biri. Lr ürünleri hakkında merak ettiklerinizi sormak yada herhangi bir Lr ürünü satın almak isterseniz güvenerek alışveriş yapabilir, kendisine şuraya bırakacağım facebook adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın