LR Special Care Concentrate / Konsantre Jel

aloevera-concentrate-jel

Merhaba bakımlı hatunlarım. Geçtiğimiz ay Lr ürünlerinin satışını yapan bir iş ortağı; Gamze Hanım tarafından deneyimlemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için birbirinden güzel ürünler gönderdi. Aralarında görselde de görmüş olduğunuz Lr’ın Special Care Konsantre Jel’i de vardı.

aloevera-specialcare-concentratejel

Yıpranmış ciltler, göz altı morlukları için kullanılan bu çok amaçlı cilt bakım ürünü; neredeyse bozulmamış kıvamı ve formülüyle aloe vera yapraklarından elde edilen jel konsantresidir. Esnek, taze bir cilt görünümü yaratmak, tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlamak, % 90 aloe vera içeriğinden oluştuğu için hoş bir serinletici his oluşturması vaatleri arasında.

lr-konsantrejel

Ürünü ilk kullanıdığımda yapısı gerçekten çok şaşırtmıştı beni. Bildiğiniz jel kıvamında. Varla yok arasında hafif bir kokusu var. Göz altı morluklarım genetik olduğu için ürünü göz altımda denemedim. Cildime sürdüğüm anda emiliyor. Cildimi güzel bir şekilde nemlendiriyor. Ve cildimi inanılmaz bir şekilde pürüzsüz hissediyorum. Ellerimi yüzümden alıkoyamıyorum resmen.

Baktım yüzüm bu kadar pürüzsüz hissettiriyor bir de makyaj bazı olarak deneyimleyeyim dedim ve sonuç muhteşem. Ten ürünlerimi güzel bir şekilde  dağıtmama ve fondötenimin cildimde düzgün bir şekilde durmasını sağlıyor. LR markasından ilk kez bir ürün alacaksanız ve hangi ürünle başlamanız gerektiğine karar veremiyorsanız mutlaka bu ürünle deneyim yaşamanızı tavsiye ederim.

Gamze hanıma bu güzel ürünleri deneme fırsatı sunduğu için çok teşekkür ederim. Aynı zamanda ilgili ve güvenilir biri. Lr ürünleri hakkında merak ettiklerinizi sormak yada herhangi bir Lr ürünü satın almak isterseniz güvenerek alışveriş yapabilir, kendisine şuraya bırakacağım facebook adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın