LR Racine Collagen Serum / Kolajen Serum

lr-kolajen-serum

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz ay Lr ürünlerinin satışını yapan bir iş ortağı; Gamze Hanım tarafından deneyimlemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için birbirinden güzel ürünler gönderdi. Aralarında görselde de görmüş olduğunuz LR’ın Racine serisinden kolajen serumu da vardı.

lr-racine-collagen-serum

Öncelikle kolajen daha çok ciltte, kemiklerde ve vücuttaki bağ dokusunda yer alan proteindir. Vücuttaki toplam protein miktarının %30’u kolajenden oluşur ve yaşlandıkça kolajen üretimi yavaşladığı için ciltte çizgiler ve kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu gibi olumsuzluklara karşı cildimizi korumak için cildimizin elastikiyetini korumak adına bazı yollar bulmamız gerekiyor. Günlük beslenmemize dikkat ederek, ciltteki ölü derileri arındırıp, güneş kremleri, bakım kremleri vs kullanarak cildimizin doğal parlaklığını koruyabilir ve geç kırışmasını sağlayabiliriz.

LR Racine kolajen serum; gündüz kreminden önce kullanılması gereken, içeriğindeki saf kolajenle cilde daha fazla elastikiyet ve esneklik kazandırmayı aynı zamanda düzenli kullanımda ince kırışıklıkları azaltmayı vaat ediyor.

kolajen-serum

Ürün 30 ml’lik güzel bir ambalaj tasarımına sahip. Kapağı pompalı olduğu için ne kadar ürün alacağımızı kendi ihtiyacımıza göre belirliyoruz. Tabiri caizse sudan biraz daha katı bir yapısı var. Cildime sürdükten kısa bir süre sonra emiliyor. Cildimde herhangi bir şekilde ağırlık yapmıyor. Yaş itibariyle kırışıklık problemim olmadığı için o konu hakkında yorum yapamıyorum. Şuan hava şartlarından dolayı cildimde aşırı kuruluk hissettiğim için kullanıyorum. Güzel bir şekilde cildimi nemlendiriyor. Gayet memnunum.

Gamze hanıma bu güzel ürünleri deneme fırsatı sunduğu için çok teşekkür ederim. Aynı zamanda ilgili ve güvenilir biri. Lr ürünleri hakkında merak ettiklerinizi sormak yada herhangi bir Lr ürünü satın almak isterseniz güvenerek alışveriş yapabilir, kendisine şuraya bırakacağım facebook adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir yanıt yazın