LR Deluxe Full Colour Superliner

lr-deluxe-superliner

Merhaba! Özellikle web sayfamda her yazdığım yazı için bildirimleri açıp yakından takip edenler biliyordur. Son birkaç gündür Lr ürünlerimin yorumlarıyla karşınızdayım. Bu ürünlerle beni ilk kez tanıştıran, geçtiğimiz ay Lr markasının bir satış danışmanı tarafından denemem için, içerisinde çok güzel ürünler bulunan bir paket aldım. Paketin içerisinde bu miniş; Lr’ın Deluxe serisinden Full Colour Superliner da vardı. Benim gibi vicdanına kadar eyeliner çeken birine verilebilecek en güzel hediyelerden biri. 😀

lr-deluxe-fullcolour-superlinerlr-deluxe-fullcolour-superliner

Superliner; keçe uçlu olması sebebiyle tek seferde bile kolayca uygulama yapılabiliyor. Orta kalınlıkta olan ucu sayesinde isteğimize göre ince yada kalın eyeliner çekilebiliyor. Sürüldükten saniyeler sonrasında matlaşıp, sabitleniyor ve doğal bir bitiş sağlıyor.

lr-eyeliner

Daha iyi görebilmeniz açısından, superlinerın ucunu birde yakın kadrajdan aldım. 3/4 saat kadar kalıcılığı var. Eyeliner çekmekte zorlananlar için tavsiyem; waterproof göz kalemlerinden sonra rahat bir şekilde uygulamaya alışmaları açısından superlinerlarla yollarına devam etmeleri olacak. Sonrasında dipliner ve ince uçlu eyelinerlar okyanusuna kapılıp gidiyorsunuz zaten.:) Bu tarz keçe uçlu superlinerların kurumaması açısından, sürekli kapaklarını kapalı tutmanız ve her kullanımda aşağı-yukarı hareketlerle çalkalayıp uygulamanızı öneririm. Fiyatı 39,90 TL. Bana bu ürünleri gönderen Gamze Hanım, çok tatlı ve samimi bir bayan. Lr ürünleri hakkında merak ettiklerinizi sormak yada herhangi bir Lr ürünü satın almak isterseniz güvenerek alışveriş yapabilir, kendisine şuraya bırakacağım facebook adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın