LR Deluxe Fantastic Maskara

lr-deluxe-fantastic-maskara

Merhaba! Lr markasının ürünleriyle beni tanıştıran bir Lr satış danışmanı geçtiğimiz ay bana içerisinde, Lr’ın Deluxe serisindeki ürünlerden Fantastic Maskara’nın da bulunduğu çok güzel bir paket yolladı.

lr-deluxe-maskara

Maskaranın metal görünümlü şık bir tasarımı var. Maskaranın ”Takma Kirpik Etkisi’ vaadi de oldukça dikkatimi çeken özelliklerinden olmuştu. Hakkında sağlıklı bir yorum yapabilmek açısından maskarayı yaklaşık 1,5 aylık kullanımım sonucunda güzel bir şekilde gözlemledim.

lr-maskara

Maskara orta kalınlıkta, sık kıllı bir fırça yapısına sahip. Kirpiklerimi tek tek ayırıp, deyimi yerindeyse yelpaze gibi yapıyor. Özellikle snapchat hesabımdan (makyajdiyari) takip edenler kullandığım zaman kirpiklerimdeki etkisini göstermiştim. Kirpiklerimi uzatması da gayet başarılı. Tek katta hacim vermiyor ama iki yada üç katta kirpiklerime kattığı hacim ve dolgunluğu da sevdim. Uygulama şekline göre hem günlük, hem gece makyajlarında rahatlıkla kullanılabilecek güzel bir maskara olduğunu düşünüyorum. Fiyatı 59,90 TL. Bana bu ürünleri gönderen Gamze Hanım, çok tatlı ve samimi bir bayan. Lr ürünleri hakkında merak ettiklerinizi sormak yada herhangi bir Lr ürünü satın almak isterseniz güvenerek alışveriş yapabilir, kendisine şuraya bırakacağım facebook adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Yaa sende güzel sonuç vermiş ama büyük fırçalar beni sevmez genelde ?

    1. Büyük olması benim hoşuma gitti kirpiklerimi kavrıyor. Ama dediğin gibi senin için olmaz bebeğim :/

Bir cevap yazın