LR Deluxe Activating Lash Serum / Kaş ve Kirpik Serumu

lr-activating-lashserum

Merhaba! Lr ürünleriyle ilk kez tanıştığımı daha önce burada yazdığım diğer yazılarımda, sosyal medya hesaplarımda da bahsetmiştim. Bu ürünlerle beni tanıştıran bir Lr satış danışmanı Gamze Hanım geçtiğimiz ay bana içerisinde, görselde de gördüğünüz Lr’ın Deluxe serisindeki ürünlerden kaş kirpik serumunun da bulunduğu çok güzel bir paket yolladı.

aloevera-kaşkirpik-serum

Son zamanlarda yana yakıla snapchatte sürekli değindiğim kirpiklerimin dökülme probleminden dolayı iyi geleceğini düşündüğüm bu ürünü görünce gözlerim ışıldadı resmen. Göz makyajlarımı çıkarırken bir türlü pamuk kullanma alışkanlığımı bırakamadığımdan dolayı maalesef kirpiklerim dökülüyor. Kaşlarımda da boşluklar var. Bu yüzden kaş kirpik serumu paketin içerisinde beni en çok heyecanlandıran ürün oldu.

lr-kaş-kirpik-serumu

Lr Kaş Kirpik Serumu içeriğinde kızılyonca özü, provitamin B5, biotin peptide, kafein ve aminoasitler bulunduruyor.

Kızılyonca özü; kıl kaybını önlemeye ve kirpiklerin uzamasını tetiklemeye,
Provitamin B5; ince tüyleri beslemeye,
Biotin peptide; kıl köklerindeki hücre bölünmesini güçlendirmeye,
Kafein ve aminoasitler ise kılların uzamasını tetiklemeye yardımcı oluyor.

aloevera-serum

Eyeliner gibi ince uçlu fırça yapısına sahip bu ürünü 3 hafta boyunca düzenli bir şekilde, sabah ve akşam olmak üzere temiz cildime günde iki kez kullandım.

Peki nasıl uyguladım?
Kirpiklerim için; eyeliner sürer gibi kirpik diplerime daha yakın ve maskara sürer gibi alt ve üst kirpiklerimi tarar şekilde sürdüm. Kaşlarım için de gelişi güzel her tarafına gelecek şekilde sürdüm. Uyguladıktan en fazla 5 dakika sonra emiliyor ve cilt yüzeyinde kalıp rahatsız etmiyor.

kaş-kirpik-serumu

Görselde kaşlarımın öncesi ve sonrası halini görüyorsunuz. 3 haftanın sonunda kaşlarımın tepe noktasında şimdiye kadar hep boşluk olan, yıllardır kaş çıkmayan kısımlarda %30 kaş yoğunluğum arttı. Böyle bir etki beklemiyordum açıkçası. Gerçekten mükemmel bir durum bu. Kirpiklerim normalde de uzun olduğu için onları gözlemleyemedim. Ama kaş konusunda benden geçerli notu aldı. Bundan sonra cilt bakım rutinimin vazgeçilmez ürünlerinden biri artık. Bana bu ürünleri gönderen Gamze Hanım, çok tatlı ve samimi bir bayan. Lr ürünleri hakkında merak ettiklerinizi sormak yada herhangi bir Lr ürünü satın almak isterseniz güvenerek alışveriş yapabilir, kendisine şuraya bırakacağım facebook adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

5 comments

  1. bu ürünü sabah sürüp üzerine rimel sürsem olur mu

    1. Bakım ürünleri genelde temiz cilde uygulandığı için kirpik serumunun da kirpikler temizken uygulanması lazım. Aksi takdirde bir sonuç alabileceğinizi düşünmüyorum maalesef…

  2. size nasil ulasirim

    1. Merhaba @makyaj.diyari instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz bana. Sevgiler…❤

  3. urunu cok begendim 1 tane istiyorum

Bir cevap yazın