Loreal Volumissime X5 Extra Black Maskara & İnfaillible Gel Crayon Göz Kalemi

Merhaba sevgili ailem. Loreal‘in Volumissime X5 Extra Black Maskarası ile İnfaillible Gel Crayon Göz Kalemi yani iki iddialı ürünü bir sette buluşmuş. Hemen denemeye başlayıp şuan ikili fiyatıyla da indirimdeyken, çok geçmeden yorumlarımı da sizlerle paylaşmak istedim.

loreal-volumissime-x5-maskara-ve-goz-kalemi

Loreal Volumissime X5 Extra Black Maskara

Kirpiklere 5 Kat Daha Hacim Vermeyi Hedefliyor. Siyah & gold renklerden oluşan şık bir ambalaj tasarımı var. İnce uzun aplikatörlü ve kıl uçlu fırça yapısına sahip. Aslında asla kıl maskara fırçalarıyla anlaşamayan biriydim ki ; Loreal Superstar Red Carpet Maskara bu öngörümü yıktığı için baştan bu maskarayla da anlaşabileceğimi düşündüm.

loreal-infaillible-maskara

Loreal İnfaillible Gel Crayon Göz Kalemi

Jel yapısıyla kolayca uygulama sağlamayı ve aynı zamanda 24 saat kalıcılık vaat ediyor. Kalem asansörlü formda değil. Yapısı yumuşacık ve simsiyah. Ben bu göz kalemini bazen alt kirpik diplerime de uyguluyorum fakat çoğu zaman eyeliner olarak kullanıyorum. Kirpik diplerime sürdüğümde gün içerisinde hafif bozulma olabiliyor ama eyeliner olarak kullanıldığında kalıcılık konusunda çok başarılı. Hemde uygulaması oldukça pratik.♥

loreal-infaillible-goz-kalemiloreal-infaillible-goz-kalemi-

Maskaranın duruşunu kameraya bakarak göstermek isterdim ama kameraya bakınca kirpiklerimdeki maskara duruşu hiçbir zaman belli olmadığı için etkisini bu şekilde gösterebildim. Kirpiklerimi tek tek ayırıyor. Uzatması ise gayet iyi. Hacim konusunda kirpiklere kaçak kat çıkmadığınız sürece hacmi arttırabiliyorsunuz.☺ Ben kirpiklerimi yapıştırmak istemediğim için fazla kat sürmeyi sevmiyorum. Etkisine gelecek olursak bence gayet ideal güzel bir maskara.

loreal-volumissime-maskaraloreal-maskara-

Güzel hediyeleri için Loreal Ailesine teşekkür ediyorum.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın