Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Yağı

lorealparis-elseve-mucizevi-sac-bakim-yagi

Merhaba sevgili ailem. Yeni bir saç bakım ürünü denemeye asla doymuyorum. Memnun kaldıklarım, yeniden aldıklarım da oluyor tabii ki. Fakat hem yeni ürün deneme isteğim, hem merakım beni bu alışkanlığımı sürdürmeme vesile oluyor. 🙂 Gelelim görselden ve başlıktan anlamış olduğunuz; “Loreal Paris Elseve Mucizevi Saç Bakım Yağına.”

elseve-sac-bakim-yagi

Elseve Mucizevi Saç Bakım Yağının 3 farklı kullanım önerisi var.

2-3 damla mucizevi bakım yağı ile;

  • Şampuanlama öncesi saçın tamamına uygulayarak yoğun besleme,
  • Tarama öncesi saç boylarından uçlara kadar uygulayarak yumuşaklık ve kolay tarama,
  • Son rötuşta uygulayarak saç onarımı ve ipeksi bir görünüm kazanabilirsiniz.

Aynı zamanda bu ürün “Değerli çiçek özlerinin eşsiz birleşimini sağlayan büyülü yapısıyla saç telini kusursuz bir dokuya dönüştürmeyi vaat ediyor.”

loreal-elseve-sac-bakimyagielseve-sac-yagisac-bakim-yagi

Ben bu 3 farklı kullanım şeklinden genelde tarama öncesinde kullanımını tercih ediyorum. Saçlarım daha öncesinde işlem gördüğü için (şuan doğal kullanıyor olsam da) çok karışık bir yapıda. İnce telli de olduğu için haliyle tararken saçlarımla savaşıyorum çoğu zaman. 🙂
Saçlarımı yıkadıktan sonra havluyla fazla ıslaklığını alıp, henüz kurutmadan daha ıslak halde olan saçlarıma 3 pompa kadar sıkıyorum. Sonrasında saçlarımı hafif kurutuyorum ve 1-2 damla daha sıkıyorum. Saçlarım uzun olduğu için 2-3 pompa benim için yeterli olmuyor maalesef.

loreal-elseve-sac-bakim-yagi

Bu saç bakım yağı saçlarımda ağırlık yapmıyor. Kolay taramamı da sağlıyor fakat saçlarım nemliyken yani hafif kuruttuğumda kullandığım zaman saçlarımı yağlandırıyor gibi geliyor bana. O yüzden ben bu yağı saçlarım ıslakken kullanmayı tercih ediyorum. 75 ml’lik bir şişede olduğu için de çok uzun süre gideceğini sanmıyorum bana. 🙂 Genel olarak beğendim diyebilirim.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın