Loreal Paris Elseve Düğüm Açıcı Tarak

loreal elseve düğüm açıcı tarak

Merhaba! Bugün Loreal’in tangle teezer tarzı düğüm açıcı tarağından bahsedeceğim. Öncelikle tangle teezer nedir ?Açıklamak gerekirse; Tangle Teezer Tarak saç taramayı keyifli hale getiren, saçları yıpratmadan, kırmadan açan Shaun Pulfrey isimli bir kuaförün tasarladığı ünlü bir fırça markası. Özellikle benim gibi boyadan yıpranmış, uzun ve ince telli saçlara sahipseniz  güzel uygulama yapan bir tarak ilaç gibi gelecektir.
Bende bir Gratis alışverişimde fiyatı 10,00 TL olan Loreal’in bu güzel tarağını aldım. Gold ve bronz olmak üzere iki seçeneği olan bu tarakların ben bronz olanını tercih ettim.

loreal elseve düğüm açıcı tarak (1)

Tarağın ince sivri uçlu ve sert yapıda dişleri var. Saçlardaki karışıklığı kolayca açmasının sebebi sivri dişleriyle tek hamlede saçların yolunu açması. Bu sebepten ben saçlarımda düğüm olan yada karışıklık olan kısımları nazik biçimde tarayarak açmaya çalışıyorum.

loreal elseve düğüm açıcı tarak (3)

Yalnız yinede saçlarımı taramadan saçlarım için kullandığım bakım ürünleriyle saçlarımı nemlendirip o şekilde taramayı tercih ediyorum. Bu sıralar favorim Hask Monoi Coconut Oil (Besleyici Parlaklık Yağı). Hakkındaki yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Normal taraklarımla duştan sonra saçlarımı taradığımda tarakta bir çok saç telim kalıyor. Fakat bu tarakla taradığımda tarağın üzerinde beş – altı tel saçım kalıyor.  Siz saçlarınız için hangi tarakları kullanıyorsunuz? Memnun kaldığınız taraklar hangileri? Aşağı yorum olarak bırakırsanız sevinirim.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

4 comments

  1. Bende bugun tesaduf eseri gratisde gordum taragin yumurta seklinde olmasi beni cezbetti begendim ve rose renginden oylesine aldim. Saclarm boyadan cok yiprandi benim ve birde uzun sacliyim. Saclarimin taranmasi oldukca zor oluyodu ama bu tarakdan ben ve ablam gercekten memnun kaldik. Ben sahsen tavsiye ediyorum…

    1. Çok iyi. ? memnun kalmanıza sevindim bende severek kullanıyorum. Hatta yedeğim bile var. ?

  2. Gold renginde yazı silinince kötü mü duruyor

    1. Yani zamanla yazı siliniyor her ikisinden de. Ben boyasının da silinme ihtimalini düşünerek bronz olanını aldım. Tercih sizin 🙂 :*

Bir cevap yazın