Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Herkese merhaba. İlk çıktığı günden bu yana herkesin koşup aldığı, benim ise hemen yanaşamadığım, sonrasında hakkında oldukça övgü dolu sözler duyunca almadan edemediğim Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyundan bahsedeceğim bugün.

loreal-nem-terapisi-aloevera-suyu

3 farklı çeşiti olan bu ürünün ben kendi cilt tipim için olan Normalden Karmaya Ciltler İçin olanını aldım. Aslına bakarsanız alırken bu durumdan haberim bile yoktu. Şans eseri bana uygun olanını almışım.☺

Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

70 ml’lik pompalı, cam bir şişede. Cilt bakım ürünlerimde dikkat ettiğim özelliklerinden biri; daha sağlıklı oldukları için cam şişede olmaları. Bunun yanısıra;

  • Mineral bakımından zengin Aloe Vera içeren formülü ile cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeyi,
  • Sudaki ağırlığının 1000 katına kadar nemi cilde hapsetme özelliğiyle bilinen Hyaluronik Asit içeren formülü, nemi cilde hapsederek 72 saat boyunca nemlendirmeyi vaat ediyor.

loreal-nemterapisi-aloevera-suyuloreal-aloeverasuyu

Pompalı şişede olduğu için kullanım pratikliğini sevdim. Parmaklarımızı kreme daldırmak zorunda kalmıyoruz en azından.☺Bunun dışında su bazlı olduğu için formülü oldukça hafif. Bu hafifliği cildimde de hissediyorum. Sürdükten çok kısa bir süre sonra anında emiliyor. Cildimde ağırlık yapmıyor. Parfüm içerikli olduğu (keşke olmasaydı) için hoş bir kokusu var. Ben günlük cilt bakım nemlendiricisi olarak değil de yaz aylarında makyaj altında hafif bir nemlendirici kullanmak istediğim için almıştım. Ve makyaj altında da rahatlıkla severek kullanıyorum.

aloevera-suyuloreal-aloevera-suyu-nemlendiriciloreal-aloevera-suyu-krem

İçeriği çok temiz değil. Tekrar alır mıyım bilmiyorum ama şimdilik memnunum. Peki siz Loreal Nem Terapisi Aloevera Suyu kullandınız mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın