Loreal More Than Concealer

Herkese merhaba güzel okuyucularım. Ülkemize çığ gibi düşen Loreal More Than Concealerı almamak için çok direndim. Aslında yorumlardan dolayı yapısının kalın olduğunu ve ben daha ince bitişli nemli kapatıcılardan hoşlandığım için bana uymayacağını bilsem de dayanamadım yine.

loreal-more-than-concealer

Kapatıcılar yeni olduğu için hala mağazalarda tüm renklerinin testerları yok maalesef. Ve bu yüzden bende kendime uygun rengi alamadığım için mağdur olanlardanım. Bendeki rengi “327”. Bir sonraki mağazada ise tester bulunca bana uyan tonunun “334” olduğunu fark ettim. :/ Sonrasında ise değiştirmeye üşendim bir şekilde değerlendiririm dedim.

loreal-paris-more-than-concealerloreal-more-than-kapatici

Öncelikle bu kapatıcıdan biraz bahsetmek gerekirse; ünlü Tarte Shape Tape Kapatıcıya muadil olarak gösteriliyor. Dış görünüşü ve aplikatörü itibariyle de benziyorlar evet. Fakat ben Tarte kullanmadığım için o konu hakkında yorum yapamayacağım. Zaten okuduğum yorumlara bakılırsa benzemiyormuş. 

loreal-paris-more-than-kapaticiloreal-paris-kapatici

Loreal More Than Concealer bayağı geniş bir şişede bulunuyor. Sünger uçlu aplikatörü de oldukça tombiş.☺

  • Yapısı ciddi anlamda yoğun ve kapatıcılığı çok yüksek.
  • Nemli bitişli bir ürün değil. O yüzden kullanmadan önce bolca nemlendirmek gerekiyor.
  • Çizgilere birikme yapıyor. Bu sebepten sabitlemeden kullanıma uygun değil.
  • Ben bu tarz yapısı kalın ürünleri göz çevreme sürmekten hoşlanmıyorum. Bu sebepten sadece yüzümün aydınlatmak istediğim çene, alın gibi kısımlarında kullanıyorum.

loreal-paris-more-than-concealerloreal-concealer

Elimin üzerindeki duruşu ve yüzümdeki duurşu bu şekilde. Göz çevremde kullanmadım. Zaten rengi çok açık geldiği için bana göz çevrem için uygun değil. Yukarıda da bahsettiğim gibi yüzümde alnıma, burnuma ve çeneme uyguladım. Aynı zamanda bu makyajımda fondöten kullanmadım.

Siz bu tarz yoğun kapatıcılardan hoşlanıyorsanız bakabilirsiniz ama ben anlaşamadım.

loreal-more-than-kapatici-

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın