Loreal Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

loreal-micellar-kusursuz-makyaj-temizleme-suyu

Merhaba güzel ailem. Birçok (güvendiğim) markanın micellar sularını deneyen, denemeye devam eden ve edecek biri olarak Loreal markası da Micellar kusursuz makyaj temizleme suyunu piyasaya çıkardığı ilk günden itibaren merak ediyordum.

loreal

Tamamiyle hassas ciltler için üretilmiş olan Loreal Micellar kusursuz makyaj temizleme sularının ”Normalden kuruya hassas ciltler için” pembe kapaklı ve ”Normalden karmaya hassas ciltler için’‘  mavi kapaklı olmak üzere iki seçeneği mevcut. Her ikisi de yüz, göz ve dudak makyajını ovalamaya gerek kalmadan temizlemeyi vaat ediyor. Benim cildim normalden karmaya dönük olmasına rağmen Loreal Micellar suların ben normalden kuruya hassas ciltler için olanını tercih ettim.

loreal-micellar-temizlemesuyu

Ürün 400 ml’lik bir plastik şişede. Kullanımı gayet pratik. Aynı zamanda ”Paraben, parfüm ve alkol” içermiyor. Normalden kuruya hassas ciltler için olan bu ürün diğerinden farklı olarak içerisinde ”Saflaştırılmış su + gliserin” içeriyor.  Göz makyajımın kalıntılarını çıkarmak için kullanacağımdan dolayı özellikle gliserin içerikli olanı tercih ettim. Yani tüm yüzüm için değil aslında göz makyajımı temizlerken kullanmak için aldım.

loreal-makyaj-temizleme-suyu

Gelelim yorumlarıma; öncelikle ben bu ürünü çok sevdim diyerek başlayayım.
* Göz makyajlarımın kalıntılarını çıkarmak için pamuğa döküp 10 saniye kadar bekletiyorum. Kolay bir şekilde makyajı temizliyor. Gözlerimi yakmıyor, yormuyor.
* İyi bir şekilde yorumlayabilmek için tüm yüzümde de kullandım. Yüz makyajlarımı çıkarırken de çok memnun kaldım. İçeriğindeki gliserin cildimi aynı zamanda nemlendiriyor.
* İki kat sürülmüş likit mat rujlar da dahil olmak üzere dudak makyajlarımı da rahatlıkla çıkarıyor.
Loreal Micellar kusursuz makyaj temizleme suyu cildimde herhangi bir iritasyona yada gerginlik problemine yol açmadı. Dermotolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir. Fiyatı 25,00 TL.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Ay deneyeceğim bunuuu o zaman 🙂

Bir cevap yazın