Loreal Maske ve Şeker Peelingleri

LOREAL-MASKELER

Herkese merhaba güzel okuyucularım. İndirimlerde 29₺ gibi bir fiyata alabileceğiniz Loreal Maskeler ve Şeker Peelingleriyle cildinize bakım yapmayı ihmal etmeyin. Tabii zamlardan önce bu maske ve peelingleri 20 liraya alıyorduk. Hey gidi günler heyyy.☺ Bu üç ürün artık cilt bakım rutinimin vazgeçilmezleri arasında.

  • Saf Kil Eşitleyici Maske : Gözeneklerimdeki temizlik etkisini hissettiğim, kokusunu, cildimde bıraktığı temizlenmiş hissi sevdiğim en güzel maskelerden. Karma & yağlı ciltler sevecektir.
  • Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi : “Yağlı ciltlerin biz hiç şeker peelingi kullanamayacak mıyız?” Diye düşündüğünü duyar gibiyim. Mis gibi kahve çekirdekleri özü olan bu peeling bence karma & yağlı ciltlerin peelingi. Çünkü cilde nem verdiğini düşünmüyorum. Cildi Güzel temizliyor ve tazelenmiş bir his bırakıyor.
  • Besleyici Şeker Peelingi : Nemlendirmesi başarılı. Benim favorim kesinlikle ışıltı canlandırıcı peelingi ama bunu da kuru ciltler sever diye düşünüyorum.

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın