Loreal Magic Görünmez Kuru Şampuan

Herkese merhaba sevgili okuyucularım. Benim gibi gün aşırı yağlanan saçlara sahip olanların kurtarıcı ürünleri kesinlikle kuru şampuanlar oluyor. Bende kuru şampuanları sürekli kullanan biri olarak şimdiye dek bir sürü marka denedim. Tabii bu sebepten son zamanlarda yeni çıkan Loreal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuanı da sosyal medyada gördüğüm birçok övgüden etkilenerek bende aldım. Gelin bakalım inceleyelim bu şampuan gerçekten görünmez mi? Ve gerçekten işe yarıyor mu?

loreal-gorunmez-kuru-sampuan

Loreal Magic Görünmez Kuru Şampuanların birçok farklı çeşiti var. Doğrusu alırken hangisini alsam diye seçimimde zorlandım ama neyse benim için en uygun olduğunu düşündüğüm “Tatlı Bahar” kokulu olanı aldım.

loreal-magic-shampoo-gorunmez-kuru-sampuan

Şampuan 200 ml’lik boyuta sahip. Birde şunu belirtmeliyim ki kuru şampuanların saçları temizleme gibi bir meziyeti yok. Sadece saçlara temiz bir görüntü verebilmek adına sıkıştırılmış pudralı saç spreyleri diyebiliriz. Bu şampuanı diğerlerinden ayıran özelliği ise bunun pudralı olmaması ve bundan dolayı saçlara beyaz kalıntılar bırakmıyor oluşu.

loreal-gorunmez-sampuan

Bu kuru şampuanı bloggerlar o kadar çok övdü o kadar çok övdü kiiii… “Yok şöyle kalıntı bırakmıyor, yok böyle iz bırakmıyor, yok şöyle temiz gösteriyor saçları.” vs diye. Doğrusu bende etkilendim. Fakat gel görelim ki bu kuru şampuanın kokusundan başka bir özelliği yok. Evet saçlarda beyaz kalıntı bırakmıyor ama saçları da temiz göstermiyor. Sıktıktan sonra saçlar hala yağlı yağlı. Bu şampuan kuru şampuan değil de ancak saç parfümü olabilir. Zaten saç parfümü kullanmaya da ihtiyacım yok. Tamam beyaz kalıntı bırakmıyor ama saçları neden temiz göstermiyor? Zaten asıl görevi saçları temiz göstermek değil mi? Kafamda deli sorular!

loreal

Aldıktan sonra kullanıp asla memnun kalmayınca da verdiğim 30 TL’ye üzüldüm hakikaten. Resmen 30 TL’yi çöpe attım. Ve o kadar boş yere sırf reklam olsun diye öven tüm bloggerlara çok sinirlendim! Hayır bunu alacağınıza gidin daha uygun fiyatlı olan Rossmann’ın kendi markası kuru şampuanlardan alın çok daha fazla etki göreceksiniz. Kuru şampuanlar arasında favori markam ise kesinlikle; Batiste!♥

loreal-magic-shampoo

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın