Loreal False Lash Superstar Red Carpet Maskara

loreal-false-lash-superstar-redcarpet-maskara

Merhaba güzel ailem. Son zamanlarda ”En mükemmel maskarayı” bulma arayışlarına devam ederken birde Loreal‘in False Lash Superstar Red Carpet maskarasını denemek istedim. Bu maskaranın birde normal versiyonu False Lash Superstar maskarası var. Red Carpet’in diğerinden tek farkı daha yoğun siyah formülü olması.
Bu maskarayı alırken farklı bir markanın maskarasını daha almıştım. Snapchat (makyajdiyari) aileme ilk olarak hangisini denememi istersiniz? diye sorduğumda en çok Loreal’i seçtiler ve bende hemen denemeye başladım.

loreal-superstar-maskara

Loreal False Lash Superstar Red Carpet Maskara‘nın iki farklı uca sahip. 1 numaralı ilk aşamasında  beyaz renkli maskara bazı bulunuyor. Aynı zamanda maskaranın iki ucu da kıl fırçaya sahip. Bazı sürdükten sonra kurumasını çok beklemeden maskarayı sürüyorum.

loreal-maskaraloreal-superstar

2 numaralı maskara kısmı ise ilk katta kirpiklerime baz sayesinde uzunluk katıyor. Bir kaç kat daha üzerinden geçtiğim takdirde kirpiklerim bol hacimli oluyor. Bu sayede kirpiklerim hem uzun hem dolgun görünüyor.

loreal-false-lash-superstar-red-carpet-maskara

Görselde maskaranın kirpiklerimde aşama aşama uyguladığım halini görüyorsunuz.

  • Kirpiklerimi tek tek ayırıp uzatıyor, hacim katıyor.
  • Kaç kat sürersem süreyim kirpiklerimde topaklanma yapmıyor.
  • Fırçası sayesinde tüm kirpiklerime kolay uygulama sağlıyor.
  • Gün içerisinde dökülme, akma vs. yapmıyor.
  • Kirpiklerimden kolayca temizleniyor.
  • Genelde maskaralarda silikon fırçaları tercih ederim ama bu fırça kıl fırçalara olan negatif bakışımı tamamen yok etti. 😀
  • Ben bu maskaradan ciddi anlamda çok memnun kaldım. Çünkü aradığım tüm özellikler Loreal False Lash Superstar Red Carpet’taymış.

Fiyatı 54,90 TL. İndirim dönemlerinde çok daha uyguna alabilirsiniz. #makyajdiyarioneriyor

 

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın