Loreal Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

Herkese merhaba güzel ailem. Bugün herkes tarafından sevilerek kullanılan, benim de çok sonradan deneme fırsatı bulabildiğim Loreal Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Kremden bahsedeceğim.

loreal-elseve-mucizevi-yag-sac-guzellestirici-krem

İlk çıktığı sıralardan itibaren sosyal medyadan okuduğum kadarıyla tüm kullanıcılar bu saç kreminden memnundu. Fakat benim saçlarım ince, uzun, boyalı, yağlı ve sürekli karışan bir yapıda olduğu için saç serumları haricinde saç spreyleri vs saçlarımı kolay tarayabilmem için yeterli olmuyor, saç kremleri ise saçlarımı daha çabuk yağlandırdığı için tercih etmiyordum.

loreal-elseve-mucizevi-yag-sac-guzellestirici-krem-loreal-elseve-mucizevi-yag

Son kullandığım Pantene Argan Yağı Elixir  Saç Serumum bitmek üzere olduğu için Gratis indiriminde Elseve Mucizevi Yağ Saç Kreminin de indirimde olduğunu görünce artık bende denemek istedim. Bu saç kreminin iki farklı seçeneği var. Biri yanılmıyorsam kuru saçlar için diğeri de benim aldığım her saç tipi için olan saç kremini aldım.

loreal-elseve-sac-kremi

Ürün 150 ml’lik bir tüpte bulunuyor. Veee harika bir çiçek kokusuna sahip. Yapısı ne çok yoğun ne akışkan, ikisinin ortası. Görselde parmaklarımda gördüğünüz kadar miktar benim uzun saçlarım için yeterli oluyor. Durulama gerektirmeyen nemli saçlarıma, saç diplerime değirmeden, saç boylarıma masaj yapar hareketlerle uyguluyorum.

loreal-mucizevi-yag-sac-kremi

Anında saçlarımı yumuşacık yapıyor ve saçlarımı kolay tarayabilmemi sağlıyor. Zaten mis kokusu saatlerce saçlarımda kalıyor. Kuru saç tipine sahipseniz saçlarınızın elektriklenmemesi için saçlar kuru iken de kullanabilirsiniz. Fakat benimkisi gibi yağlı saç tipiniz varsa çok fazla ürün uyguladığımız takdirde her ne kadar diplere değirmeseniz de saçlarınızın daha fazla yağlanmasına sebebiyet verebilirsiniz. Onun dışında yeterli miktarda ürün iyi oluyor. Ben çok sevdim ve bu kadar geç kalmamalıydım bence.☺

loreal-elseve-mucizevi-yag-sac-kremielseve-mucizevi-yag

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın