Loreal Elseve Dream Long Saç Kremi

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Anasayfamı şöyle bir yakından incelediyseniz bugünlerde nedense hep saç bakım ürünlerimin yorumlarından gidiyoruz. Bugünkü konuğumuz da daha önce fotoğrafını çekip, kullanıp bitirdiğim fakat halen yorumlayamadığım Loreal Elseve Dream Long Saç Kremi.

elseve-dream-long

Aslında seri ülkemize ilk geldiği sıralarda almıştım bu saç kremini. Hatta gelişi güzel o an mağazada hangi saç kremi indirimdeyse onu almak isteyip direkt olarak 7,00 TL gibi bir fiyata bayağı indirimde gördüğüm için aldım. Hatta kasadan geçerken personel de bunu elimde görmeyip önermişti. ☺ Sonrasında instagramda ürünü anlattığımda birkaç kişiden olumsuz yorum almıştım. Neyse birde ben deneyip görmeliyim dedim.

loreal-elseve-dream-long-sac-kremi

Öncelikle saç kreminin vaadi saçlar kırılmadan daha uzun saçlara sahip olmak. Açık söylemek gerekirse ben hiçbir saç kreminde böyle bir özellik aramadım, aramam. Benim için saç kremleri saçlarımı yumuşatsın ve kolay tarayabilmemi sağlasın yeterli.

Bu saç kreminin de yapısı bayağı yoğun ve beni isteğimi yerine getirdi. Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Kokusunu da çok beğendim. Hatta duş sonrası saçlarımda kokusu bayağı kalıyor. Ben genel olarak memnun kaldım.

elseve-dream-long-sac-kremi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın