Loreal Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan

Herkese yeniden merhaba! Uzuncaaaa bir süreden sonra bu bloğa kozmetik ürün yorumu yazmak şart olmuştu artık! 🙂  Boşlukları dolduralım dedim ve hemen Loreal Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan incelemesi ile geldim.

400 ml’lik pompalı bir şişede bulunan Loreal Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan tüm saç tiplerine uygun olarak formüle edilmiş. Açıkçası ben bu şampuanı almadan önce köpüksüz olduğuna çok dikkat etmemişim. Şayet etseydim almazdım! 🙂 Neden mi?

Yapısı ve kokusu ile harika olan bu şampuan maalesef aslaaaa köpürmediği için temizlik hissini tam olarak alamıyorum. Alamadığım için mutlu olamıyorum. Saçlarım kirli hissediyorum. Bu sebepten şuan bitirebilmek için krem formülü sebebiyle saçlarımı farklı bir şampuanla yıkadıktan sonra bu şampuanı da diplerime değirmeden saç boyalarımda krem olarak kullanıyorum. Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Krem olarak güzel beğendim diyebilirim. Şampuan olarak ihtiyacımı karşılamadı. Temizlik hissini alarak şampuanlananlara tavsiyem değildir.

Sevgilerimle…💕

Bir cevap yazın